Financiën
Boekjaar 2025
NIKO RENOV uit Nazareth-De Pinte, ondernemingsnummer BE0719433162, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 7.541 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde NIKO RENOV een brutomarge van € 42.210 en een eigen vermogen van € 25.350. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 7.482 naar € 7.541. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 25 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 25.350
▲ 39% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 7.541
▲ 1% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 4.555
▼ 76% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 19.150.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 12.120
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 87
▼ 87% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 8.711
▼ 25% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.693
▼ 44% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 23.434 | € 30.550 | € 24.858 | € 42.210 | ▲ 70% |
| Winst na belastingen | € 15.133 | € 18.917 | € 7.482 | € 7.541 | ▲ 1% |
| Eigen vermogen | € 35.935 | € 37.205 | € 18.187 | € 25.350 | ▲ 39% |
| Totale schulden | € 32.774 | € 62.643 | € 46.582 | € 38.447 | ▼ 17% |
| Cash | € 22.323 | € 21.477 | € 18.749 | € 4.555 | ▼ 76% |
| Opgepotte winst | € 29.735 | € 31.005 | € 11.987 | € 19.150 | ▲ 60% |
| Dividend | € 0 | € 17.647 | € 26.500 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 25.463 | € 0 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 68.709 | € 99.848 | € 64.769 | € 63.798 | ▼ 1% |
Kerncijfers van NIKO RENOV, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met NIKO RENOV?
Wat er de jongste jaren bij NIKO RENOV gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 7.541 (▲ 1% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Nazareth-De Pinte. KBO
- Nicolae MARITA werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 15.133 winst in 2022 naar € 7.541 winst in 2025.
Betaalde al € 19.550 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 18.917 winst.
Keerde in totaal € 44.147 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter NIKO RENOV zit Nicolae MARITA.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Nicolae MARITA
Bestuurder
sinds 2019
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
's Gravenstraat 26
9810 Nazareth-De Pinte
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0719.433.162
- Btw-nummer
- BE 0719.433.162
- Maatschappelijke zetel
- 's Gravenstraat 26, 9810 Nazareth-De Pinte
- Namen & benamingen
- NIKO RENOV
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 25 januari 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 jan 2001
- Activiteiten · NACE
Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging
Gevelreiniging
Landschapsverzorging
Algemene reiniging van gebouwen