Financiën
Boekjaar 2024
STUKJES uit Sint-Jans-Molenbeek, ondernemingsnummer BE0719277863, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 43.538 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde STUKJES een brutomarge van € 86.039 en een eigen vermogen van € 362.797. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 35.039 naar € 43.538. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 7 oktober 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 362.797
▲ 14% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 43.538
▲ 24% t.o.v. 2023
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 2.024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 352.797.
Mensen en middelen in 2024
€ 16.704
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2024
€ 30.000
▲ 76% t.o.v. 2023
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 59.718
▼ 28% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 91.302
▼ 17% t.o.v. 2023
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 62.468 | € 169.189 | € 46.282 | € 86.039 | ▲ 86% |
| Winst na belastingen | € 50.995 | € 123.665 | € 35.039 | € 43.538 | ▲ 24% |
| Eigen vermogen | € 162.415 | € 286.080 | € 319.259 | € 362.797 | ▲ 14% |
| Totale schulden | € 57.420 | € 65.681 | € 214.443 | € 181.020 | ▼ 16% |
| Cash | € 4.776 | € 1.474 | - | € 2.024 | |
| Opgepotte winst | € 152.415 | € 276.080 | € 309.259 | € 352.797 | ▲ 14% |
| Bankschulden | € 15.332 | € 12.034 | € 17.004 | € 30.000 | ▲ 76% |
| Balanstotaal | € 219.835 | € 351.761 | € 533.702 | € 543.818 | ▲ 2% |
Kerncijfers van STUKJES, boekjaren 2021 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met STUKJES?
Wat er de jongste jaren bij STUKJES gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 43.538 (▲ 24% t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Asse. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 50.995 winst in 2021 naar € 43.538 winst in 2024.
Betaalde al € 76.876 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2022, met € 123.665 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Gentsesteenweg 490
1080 Sint-Jans-Molenbeek
Gentsesteenweg 1
1730 Asse
Actief sinds 1 februari 2019
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0719.277.863
- Btw-nummer
- BE 0719.277.863
- Maatschappelijke zetel
- Gentsesteenweg 490, 1080 Sint-Jans-Molenbeek
- Namen & benamingen
- STUKJES
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 23 januari 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 2 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)