Financiën
Boekjaar 2026
YmuCon uit Gent, ondernemingsnummer BE0718834435, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € -702 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde YmuCon een brutomarge van € 22.969 en een eigen vermogen van € 92.946. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 57.215 naar € -702. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 5 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 92.946
▼ 1% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -702
▼ in 2025 nog € 57.215 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 72.849
▼ 36% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 91.946.
Mensen en middelen in 2026
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 52.747
▼ 28% t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
€ 50.151
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 888
▲ 27% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.107
▼ 37% t.o.v. 2025
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 104.633 | € 108.036 | € 95.228 | € 22.969 | ▼ 76% |
| Winst na belastingen | € 86.884 | € 78.138 | € 57.215 | € -702 | ▼ € 57.916 |
| Eigen vermogen | € 111.247 | € 111.247 | € 93.647 | € 92.946 | ▼ 1% |
| Totale schulden | € 122.203 | € 149.407 | € 118.451 | € 57.480 | ▼ 51% |
| Cash | € 207.912 | € 124.136 | € 113.730 | € 72.849 | ▼ 36% |
| Opgepotte winst | € 92.647 | € 92.647 | € 92.647 | € 91.946 | ▼ 1% |
| Dividend | € 52.203 | € 78.138 | € 57.215 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 50.019 | € 50.000 | € 50.018 | € 50.151 | |
| Balanstotaal | € 233.450 | € 260.654 | € 212.099 | € 150.426 | ▼ 29% |
Kerncijfers van YmuCon, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 30 januari 2028.
Wat is er gebeurd met YmuCon?
Wat er de jongste jaren bij YmuCon gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: verlies van € 702 (▼ € 57.916 t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Yves Muyssen werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 86.884 winst in 2023 naar € 702 verlies in 2026.
Betaalde al € 50.417 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2023, met € 86.884 winst.
Keerde in totaal € 187.556 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter YmuCon zit Yves Muyssen.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Yves Muyssen
Bestuurder
sinds 2019
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
De Pintelaan 327
9000 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0718.834.435
- Btw-nummer
- BE 0718.834.435
- Maatschappelijke zetel
- De Pintelaan 327, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- YmuCon
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 17 januari 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 14 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
Grafisch ontwerp en visuele communicatie
Activiteiten van grafische designers
Diverse administratieve activiteiten ten behoeve van kantoren