Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Druk adres KBO
51 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.
Financiën
Boekjaar 2025
TAWAKAL GROUP uit Tubize, ondernemingsnummer BE0718769901, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -2.444 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde TAWAKAL GROUP een brutomarge van € 3.291 en een eigen vermogen van € 16.014. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 4.457 naar € -2.444. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 18 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 16.014
▼ 13% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -2.444
▼ in 2024 nog € 4.457 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 9.623
▼ 32% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 9.814.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 19.644
▲ 265% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 904
▲ 39% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 5.310 | € 10.394 | € 9.416 | € 3.291 | ▼ 65% |
| Winst na belastingen | € 1.587 | € 5.215 | € 4.457 | € -2.444 | ▼ € 6.902 |
| Eigen vermogen | € 8.785 | € 14.001 | € 18.458 | € 16.014 | ▼ 13% |
| Totale schulden | € 15.051 | € 10.402 | € 4.146 | € 16.704 | ▲ € 12.557 |
| Cash | € 9.861 | € 14.369 | € 14.111 | € 9.623 | ▼ 32% |
| Opgepotte winst | € 2.585 | € 7.801 | € 12.258 | € 9.814 | ▼ 20% |
| Balanstotaal | € 23.837 | € 24.403 | € 22.605 | € 32.717 | ▲ 45% |
Kerncijfers van TAWAKAL GROUP, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met TAWAKAL GROUP?
Wat er de jongste jaren bij TAWAKAL GROUP gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe vestiging in Tubize. KBO
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 2.444 (▼ € 6.902 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Joost-ten-Node. KBO
- ANASS AORAGH werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 1.587 winst in 2022 naar € 2.444 verlies in 2025.
Betaalde al € 505 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 5.215 winst.
Bestuur
Achter TAWAKAL GROUP zit ANASS AORAGH.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
ANASS AORAGH
Bestuurder
sinds 2019
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue des Ponts 23
1480 Tubize
Oogststraat 3
1210 Sint-Joost-ten-Node
Actief sinds 16 januari 2019
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 51 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →FRIGOMAN
€ 309.924 brutomarge · 2025
VALCIM
€ 277.791 omzet · 2023
LIQUIDOSTOCK
EUROBIKE
€ 281.086 brutomarge · 2025
REPARATIONS MECANIQUES
€ 169 brutomarge · 2025
+46 andere
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0718.769.901
- Btw-nummer
- BE 0718.769.901
- Maatschappelijke zetel
- Rue des Ponts 23, 1480 Tubize
- Namen & benamingen
- TAWAKAL GROUP
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 16 januari 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 12 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Diensten voor personenvervoer op aanvraag per voertuig met chauffeur
Exploitatie van taxi's
Overige niet-gespecialiseerde detailhandel
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Eetgelegenheden met beperkte bediening
Detailhandel via postorderbedrijven of via internet