Financiën
Boekjaar 2025
MALRE uit Londerzeel, ondernemingsnummer BE0717950547, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 21.610 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MALRE een brutomarge van € 39.589 en een eigen vermogen van € 42.020. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -26.082 naar € 21.610. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 16 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 42.020
▼ 6% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 21.610
▲ in 2024 nog € 26.082 verlies
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 77.826
▲ 11% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 24.212 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 82
▲ € 346 t.o.v. 2024
Geen personeel op de loonlijst. Zo’n klein bedrag is meestal een sociale bijdrage of pensioenpremie van de bestuurder, geboekt onder personeelskosten.
€ 37.265
▼ 32% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.928
▲ 19% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 57.341 | € 59.500 | € -8.096 | € 39.589 | ▲ € 47.685 |
| Winst na belastingen | € 32.954 | € 35.488 | € -26.082 | € 21.610 | ▲ € 47.692 |
| Eigen vermogen | € 35.216 | € 70.703 | € 44.622 | € 42.020 | ▼ 6% |
| Totale schulden | € 137.217 | € 95.334 | € 90.754 | € 87.321 | ▼ 4% |
| Cash | € 153.171 | € 78.382 | € 70.216 | € 77.826 | ▲ 11% |
| Opgepotte winst | € 16.666 | € 52.153 | € 26.072 | € 23.470 | ▼ 10% |
| Dividend | € 82.353 | € 0 | € 0 | € 24.212 | |
| Bankschulden | € 13.651 | € 0 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 172.432 | € 166.037 | € 135.376 | € 129.341 | ▼ 4% |
Kerncijfers van MALRE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met MALRE?
Wat er de jongste jaren bij MALRE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 21.610. Bron: NBB ↗
- Filip Van Doorslaer werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Londerzeel. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 32.954 winst in 2022 naar € 21.610 winst in 2025.
Betaalde al € 19.998 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 35.488 winst.
Keerde in totaal € 106.565 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter MALRE zit Filip Van Doorslaer.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Filip Van Doorslaer
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Handelsstraat 91 bus A101
1840 Londerzeel
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0717.950.547
- Btw-nummer
- BE 0717.950.547
- Maatschappelijke zetel
- Handelsstraat 91 bus A101, 1840 Londerzeel
- Namen & benamingen
- MALRE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 10 januari 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 jan 2001
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
Adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige sportactiviteiten, neg
Overige zakelijke dienstverlening, neg
Diverse administratieve activiteiten ten behoeve van kantoren
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering