Financiën
Boekjaar 2024
Depan.be uit Machelen (Brab.), ondernemingsnummer BE0717949260, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 399 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Depan.be een omzet van € 96.926 en een eigen vermogen van € 21.728. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 1.117 naar € 399. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 26 november 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 21.728
▲ 2% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 399
▼ 64% t.o.v. 2023
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 21.991
▲ € 17.460 t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 15.528.
Mensen en middelen in 2024
€ 14.250
▼ 50% t.o.v. 2023
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2024
€ 28.239
▲ 86% t.o.v. 2023
Dit jaar wordt € 4.581 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 6 jaar weg.
€ 59.091
▲ 28% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.527
▼ 32% t.o.v. 2023
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 69.322 | € 59.621 | € 94.336 | € 96.926 | ▲ 3% |
| Brutomarge | € 6.548 | € 16.442 | € 19.735 | € 16.500 | ▼ 16% |
| Winst na belastingen | € 3.577 | € 33 | € 1.117 | € 399 | ▼ 64% |
| Eigen vermogen | € 20.180 | € 20.212 | € 21.329 | € 21.728 | ▲ 2% |
| Totale schulden | € 26.786 | € 83.222 | € 83.309 | € 101.451 | ▲ 22% |
| Cash | € 8.759 | € 4.471 | € 4.531 | € 21.991 | ▲ € 17.460 |
| Opgepotte winst | € 13.980 | € 14.012 | € 15.129 | € 15.528 | ▲ 3% |
| Bankschulden | € 0 | € 19.152 | € 15.147 | € 28.239 | ▲ 86% |
| Balanstotaal | € 46.965 | € 103.434 | € 104.638 | € 123.179 | ▲ 18% |
Kerncijfers van Depan.be, boekjaren 2021 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met Depan.be?
Wat er de jongste jaren bij Depan.be gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 399 (▼ 64% t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Schaarbeek. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 3.577 winst in 2021 naar € 399 winst in 2024.
Betaalde al € 3.795 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2021, met € 3.577 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Steenweg Buda 32
1830 Machelen (Brab.)
Voltairelaan 43
1030 Schaarbeek
Actief sinds 1 februari 2019
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0717.949.260
- Btw-nummer
- BE 0717.949.260
- Maatschappelijke zetel
- Steenweg Buda 32, 1830 Machelen (Brab.)
- Namen & benamingen
- Depan.be
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 10 januari 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 mei 2025
- Activiteiten · NACE
Algemene elektrotechnische installatiewerken
Andere reinigingsactiviteiten
Schrijnwerk
Reparatie en onderhoud van consumentenartikelen, neg
Sanitaire werkzaamheden