Financiën
Boekjaar 2025
IJSSALON & BRASSERIE BAS uit Boortmeerbeek, ondernemingsnummer BE0717756349, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 47.023 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde IJSSALON & BRASSERIE BAS een brutomarge van € 237.336 en een eigen vermogen van € 292.779. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 63.463 naar € 47.023. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 22 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 292.779
▲ 18% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 47.023
▼ 26% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 290.473
▲ 25% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.718 uitgekeerd
4 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 131.912
▲ 6% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 41.807
▼ 13% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 75.000
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 15.975
▲ 1% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 23.836
▼ 8% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 139.706 | € 211.357 | € 247.110 | € 237.336 | ▼ 4% |
| Winst na belastingen | € 32.881 | € 68.650 | € 63.463 | € 47.023 | ▼ 26% |
| Eigen vermogen | € 118.745 | € 185.728 | € 247.474 | € 292.779 | ▲ 18% |
| Totale schulden | € 171.085 | € 131.085 | € 136.430 | € 137.879 | ▲ 1% |
| Cash | € 152.298 | € 155.279 | € 232.076 | € 290.473 | ▲ 25% |
| Opgepotte winst | € 100.145 | € 167.128 | € 228.874 | € 274.179 | ▲ 20% |
| Dividend | € 1.600 | € 1.666 | € 1.718 | € 1.718 | |
| Bankschulden | € 90.550 | € 75.000 | € 75.000 | € 75.000 | |
| Balanstotaal | € 289.830 | € 316.813 | € 383.904 | € 430.658 | ▲ 12% |
Kerncijfers van IJSSALON & BRASSERIE BAS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met IJSSALON & BRASSERIE BAS?
Wat er de jongste jaren bij IJSSALON & BRASSERIE BAS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 47.023 (▼ 26% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Boortmeerbeek. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 32.881 winst in 2022 naar € 47.023 winst in 2025.
Betaalde al € 70.301 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 68.650 winst.
Keerde in totaal € 6.702 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter IJSSALON & BRASSERIE BAS zit Basil Cahuzak.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Basil Cahuzak
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Molenheidebaan 57
3191 Boortmeerbeek
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Self-hosted
Hosting
MICROSOFT-CORP-MSN-AS-BLOCK - Microsoft Corporation, US
Domein
Domein
ijssalonbas.be
Geregistreerd
2019-01-21
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0717.756.349
- Btw-nummer
- BE 0717.756.349
- Maatschappelijke zetel
- Molenheidebaan 57, 3191 Boortmeerbeek
- Namen & benamingen
- IJSSALON & BRASSERIE BAS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 7 januari 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 10 aug 2025
- Contact
- ijssalonbas.be
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
Vervaardiging van roomijs en ander consumptie-ijs
Eetgelegenheden met volledige bediening
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen
Cateringdiensten op contractbasis en overige diensten in verband met maaltijden
Catering van evenementen
Overige eetgelegenheden
+2