Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 21 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
CLAR uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0717751993, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 359.981 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde CLAR een brutomarge van € 544.090 en een eigen vermogen van € 20.460. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 344.128 naar € 359.981. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 94 % lager dan vorig jaar. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 30 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 20.460
▼ 94% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 359.981
▲ 5% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 63.789
▲ € 59.104 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 704.110 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 215.155
▲ € 168.504 t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 185.490.
Schulden eind 2025
€ 172.365
▲ 77% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 63.390 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 934
▼ 58% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 29.164
▼ 5% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 304.775 | € 381.910 | € 507.388 | € 544.090 | ▲ 7% |
| Winst na belastingen | € 172.419 | € 227.223 | € 344.128 | € 359.981 | ▲ 5% |
| Eigen vermogen | € 20.460 | € 247.683 | € 364.588 | € 20.460 | ▼ 94% |
| Totale schulden | € 567.345 | € 273.801 | € 129.950 | € 562.445 | ▲ € 432.495 |
| Cash | € 12.682 | € 15.284 | € 4.685 | € 63.789 | ▲ € 59.104 |
| Terreinen & gebouwen | € 4.188 | € 3.943 | € 3.697 | € 3.451 | ▼ 7% |
| Opgepotte winst | € 1.860 | € 227.223 | € 344.128 | € 0 | ▼ 100% |
| Dividend | € 630.949 | € 0 | € 227.223 | € 704.110 | ▲ 210% |
| Bankschulden | € 305.136 | € 243.548 | € 97.114 | € 172.365 | ▲ 77% |
| Balanstotaal | € 587.805 | € 521.484 | € 494.538 | € 582.905 | ▲ 18% |
Kerncijfers van CLAR, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met CLAR?
Wat er de jongste jaren bij CLAR gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 359.981 (▲ 5% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Sander Maes werd bestuurder. NBB
- Sarah Leduc werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 172.419 winst in 2022 naar € 359.981 winst in 2025.
Betaalde al € 353.796 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 359.981 winst.
Keerde in totaal € 1,6 miljoen dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter CLAR zitten Sander Maes en Sarah Leduc. Zelf heeft het 9.1% van Anesthesie Bornem & Willebroek.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Sander Maes
Bestuurder
sinds 2022
Sarah Leduc
Bestuurder
sinds 2022
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
J. Hauchecornestraat 46
2870 Puurs-Sint-Amands
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0717.751.993
- Btw-nummer
- BE 0717.751.993
- Maatschappelijke zetel
- J. Hauchecornestraat 46, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- CLAR
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 7 januari 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 6 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Overige zakelijke dienstverlening, neg
Activiteiten van medisch specialisten