Financiën
Boekjaar 2024
MENNA STEPHANIE AVOCAT uit Le Roeulx, ondernemingsnummer BE0716726169, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 39.044 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MENNA STEPHANIE AVOCAT een omzet van € 227.568 en een eigen vermogen van € 355.334. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 26.025 naar € 39.044. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 355.334
▲ 12% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 39.044
▲ 50% t.o.v. 2023
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 314.665
▲ 16% t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 342.934.
Mensen en middelen in 2024
1
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 31.256
▼ 32% t.o.v. 2023
€ 31.300 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2024
€ 43.090
▼ 23% t.o.v. 2023
Dit jaar wordt € 12.708 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 8.903
▼ 11% t.o.v. 2023
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 276.825 | € 268.785 | € 217.061 | € 227.568 | ▲ 5% |
| Brutomarge | € 151.100 | € 152.034 | € 112.534 | € 110.809 | ▼ 2% |
| Winst na belastingen | € 50.248 | € 61.565 | € 26.025 | € 39.044 | ▲ 50% |
| Eigen vermogen | € 228.700 | € 290.265 | € 316.290 | € 355.334 | ▲ 12% |
| Totale schulden | € 102.283 | € 97.827 | € 77.506 | € 58.200 | ▼ 25% |
| Cash | € 169.844 | € 255.232 | € 271.468 | € 314.665 | ▲ 16% |
| Terreinen & gebouwen | - | - | € 8.933 | € 7.716 | ▼ 14% |
| Opgepotte winst | € 216.300 | € 277.865 | € 303.890 | € 342.934 | ▲ 13% |
| Bankschulden | € 82.553 | € 67.955 | € 55.613 | € 43.090 | ▼ 23% |
| Balanstotaal | € 330.983 | € 388.092 | € 393.796 | € 413.534 | ▲ 5% |
| Werknemers (VTE) | - | 1 | 1 | 1 |
Kerncijfers van MENNA STEPHANIE AVOCAT, boekjaren 2021 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met MENNA STEPHANIE AVOCAT?
Wat er de jongste jaren bij MENNA STEPHANIE AVOCAT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 39.044 (▲ 50% t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in La Louvière. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 50.248 winst in 2021 naar € 39.044 winst in 2024.
Betaalde al € 86.077 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2022, met € 61.565 winst.
Gemiddeld € 110.800 toegevoegde waarde per werknemer in 2024.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Closerie de la Rose(R) 1
7070 Le Roeulx
Rue Docteur Grégoire(L.L) 16
7100 La Louvière
Actief sinds 20 december 2018
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0716.726.169
- Btw-nummer
- BE 0716.726.169
- Maatschappelijke zetel
- Closerie de la Rose(R) 1, 7070 Le Roeulx
- Namen & benamingen
- MENNA STEPHANIE AVOCAT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 20 december 2018
- Peppol
- Actief · Actief sinds 6 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van advocaten