Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

LaurenSius

BE0716725674

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 2 vestigingen

LaurenSius is volgens de KBO actief als: Activiteiten van holdings. BV, gestart op 20 december 2018, 2 vestigingen.

Jan Van Rijswijcklaan 158, 2018 Antwerpen

Achter het bedrijf: Yves Smeets, Molendini Invest.

Actief voor

7 jaar, 10 maanden

Financiën

Boekjaar 2026

LaurenSius uit Antwerpen, ondernemingsnummer BE0716725674, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 261.234 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde LaurenSius een brutomarge van € 359.393 en een eigen vermogen van € 1,5 miljoen. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 128.954 naar € 261.234. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 1,5 miljoen

▲ 21% t.o.v. 2025

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Groeit

€ 261.234

▲ 103% t.o.v. 2025

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 827.254

▲ 60% t.o.v. 2025

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 1,5 miljoen.

Mensen en middelen in 2026

Voertuigen en materieel

€ 5.481

▼ 39% t.o.v. 2025

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2026

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Aan leveranciers

€ 2.286

▼ 93% t.o.v. 2025

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen

€ 76.080

▼ 29% t.o.v. 2025

Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2023202420252026Verschil 2025 → 2026
Brutomarge € 122.080 € 189.113 € 186.399 € 359.393 ▲ 93%
Winst na belastingen € 135.368 € 128.352 € 128.954 € 261.234 ▲ 103%
Eigen vermogen € 1.011.794 € 1.140.146 € 1.269.100 € 1.530.334 ▲ 21%
Totale schulden € 130.376 € 127.673 € 173.901 € 219.830 ▲ 26%
Cash € 193.313 € 281.046 € 518.263 € 827.254 ▲ 60%
Opgepotte winst € 993.194 € 1.121.546 € 1.250.500 € 1.511.734 ▲ 21%
Balanstotaal € 1.142.171 € 1.267.819 € 1.443.001 € 1.750.164 ▲ 21%

Kerncijfers van LaurenSius, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.

Wat is er gebeurd met LaurenSius?

Wat er de jongste jaren bij LaurenSius gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 261.234 (▲ 103% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Antwerpen. KBO
  • Nieuwe vestiging in Hoegaarden. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 135.368 winst in 2023 naar € 261.234 winst in 2026.

Betaalde al € 234.140 vennootschapsbelasting sinds 2023.

Beste jaar ooit: 2026, met € 261.234 winst.

Bestuur

Achter LaurenSius zitten Yves Smeets en Molendini Invest. Dezelfde mensen zitten ook achter Hospitior. Yves Smeets zit ook achter Molendini Invest.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2026

Yves Smeets

Bestuurder

Ook actief bij: Molendini Invest, Hospitior

Molendini Invest

Bestuurder

Ook actief bij: Hospitior

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Jan Van Rijswijcklaan 158

2018 Antwerpen

2.283.731.178

Klein Overlaar 75

3320 Hoegaarden

Actief sinds 20 december 2018

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0716.725.674
Btw-nummer
BE 0716.725.674
Maatschappelijke zetel
Jan Van Rijswijcklaan 158, 2018 Antwerpen
Namen & benamingen
LaurenSius
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
20 december 2018
Peppol
Actief · Actief sinds 24 okt 2024
Activiteiten · NACE

Activiteiten van holdings

Holdings

Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies

Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen

Overige zakelijke dienstverlening, neg

Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering

Veelgestelde vragen

Wat doet LaurenSius?
LaurenSius is volgens de KBO actief als: Activiteiten van holdings. BV, gestart op 20 december 2018, 2 vestigingen.
Wat is het adres van LaurenSius?
De maatschappelijke zetel van LaurenSius is gevestigd te Jan Van Rijswijcklaan 158, 2018 Antwerpen.
Is LaurenSius nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is LaurenSius actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 20 december 2018.
Is LaurenSius geregistreerd op Peppol?
Ja, LaurenSius is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0716725674.
Wat is het ondernemingsnummer van LaurenSius?
Het ondernemingsnummer van LaurenSius is BE0716725674.
Wanneer is LaurenSius opgericht?
LaurenSius is opgericht op 20 december 2018.