Financiën
Boekjaar 2025
CORMI BUILD uit Dilbeek, ondernemingsnummer BE0715785863, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 32.021 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde CORMI BUILD een omzet van € 863.592 en een eigen vermogen van € 443.924. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 154.656 naar € 32.021. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 17 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 443.924
▲ 8% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 32.021
▼ 79% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 27.169
▼ 82% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 437.724.
Mensen en middelen in 2025
€ 166.315
▼ 28% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 132.534.
Schulden eind 2025
€ 581.863
▼ 10% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 60.137 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 10 jaar weg.
€ 85.710
▼ 14% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 14.954
▼ 72% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 1.217.082 | € 1.828.406 | € 1.671.761 | € 863.592 | ▼ 48% |
| Brutomarge | € 88.796 | € 219.934 | € 321.696 | € 162.827 | ▼ 49% |
| Winst na belastingen | € 33.463 | € 79.677 | € 154.656 | € 32.021 | ▼ 79% |
| Eigen vermogen | € 177.571 | € 257.247 | € 411.903 | € 443.924 | ▲ 8% |
| Totale schulden | € 311.496 | € 771.081 | € 804.405 | € 686.676 | ▼ 15% |
| Cash | € 18.511 | € 93.760 | € 148.309 | € 27.169 | ▼ 82% |
| Terreinen & gebouwen | € 231.946 | € 700.420 | € 681.239 | € 662.058 | ▼ 3% |
| Opgepotte winst | € 171.371 | € 251.047 | € 405.703 | € 437.724 | ▲ 8% |
| Bankschulden | € 244.529 | € 622.001 | € 646.036 | € 581.863 | ▼ 10% |
| Balanstotaal | € 489.066 | € 1.028.328 | € 1.216.308 | € 1.130.600 | ▼ 7% |
Kerncijfers van CORMI BUILD, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 3 maart 2027.
Wat is er gebeurd met CORMI BUILD?
Wat er de jongste jaren bij CORMI BUILD gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 32.021 (▼ 79% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Asse. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 33.463 winst in 2022 naar € 32.021 winst in 2025.
Betaalde al € 103.213 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 154.656 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Isidoor Van Beverenstraat 80
1702 Dilbeek
Molenweg 5
1731 Asse
Actief sinds 4 januari 2019
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- CORMANIOS Mihaita-Griguta(oprichter) 89.2%
- CORMANIOS Simona(oprichter) 10.8%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0715.785.863
- Btw-nummer
- BE 0715.785.863
- Maatschappelijke zetel
- Isidoor Van Beverenstraat 80, 1702 Dilbeek
- Namen & benamingen
- CORMI BUILD
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 13 december 2018
- Peppol
- Actief · Actief sinds 5 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging