Financiën
Boekjaar 2025
LIGHT CARE uit Sint-Genesius-Rode, ondernemingsnummer BE0715497239, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 27.781 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde LIGHT CARE een brutomarge van € 73.141 en een eigen vermogen van € 85.330. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 36.170 naar € 27.781. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 22 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 85.330
▲ 46% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 27.781
▼ 23% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 49.983
▼ 1% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.009 uitgekeerd
4 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 1.832
▼ 38% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 64.143
▼ 1% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 32.648 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 1.951
▼ 64% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 551
▼ 93% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 35.575 | € 36.382 | € 82.031 | € 73.141 | ▼ 11% |
| Winst na belastingen | € 1.763 | € 216 | € 36.170 | € 27.781 | ▼ 23% |
| Eigen vermogen | € 22.173 | € 22.388 | € 58.558 | € 85.330 | ▲ 46% |
| Totale schulden | € 95.654 | € 100.004 | € 77.473 | € 66.645 | ▼ 14% |
| Cash | € 26.732 | € 20.007 | € 50.530 | € 49.983 | ▼ 1% |
| Terreinen & gebouwen | € 11.380 | € 11.785 | € 11.150 | € 26.170 | ▲ 135% |
| Opgepotte winst | € 15.973 | € 16.188 | € 52.358 | € 79.130 | ▲ 51% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 1.009 | |
| Bankschulden | € 86.306 | € 91.982 | € 64.529 | € 64.143 | ▼ 1% |
| Balanstotaal | € 117.827 | € 122.393 | € 136.031 | € 151.975 | ▲ 12% |
Kerncijfers van LIGHT CARE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met LIGHT CARE?
Wat er de jongste jaren bij LIGHT CARE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 27.781 (▼ 23% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Genesius-Rode. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 1.763 winst in 2022 naar € 27.781 winst in 2025.
Betaalde al € 31.895 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 36.170 winst.
Keerde in totaal € 1.009 dividend uit aan de eigenaars.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Zoniënwoudlaan 318
1640 Sint-Genesius-Rode
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0715.497.239
- Btw-nummer
- BE 0715.497.239
- Maatschappelijke zetel
- Zoniënwoudlaan 318, 1640 Sint-Genesius-Rode
- Namen & benamingen
- LIGHT CARE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 5 december 2018
- Peppol
- Actief · Actief sinds 19 mei 2026