Financiën
Boekjaar 2026
PureTurbos.eu uit Dilsen-Stokkem, ondernemingsnummer BE0714974429, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 239.660 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde PureTurbos.eu een brutomarge van € 395.290 en een eigen vermogen van € 260.120. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 173.917 naar € 239.660. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 53 % lager dan vorig jaar. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 30 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 260.120
▼ 53% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 239.660
▲ 38% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 366.975
▲ 31% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 534.309 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2026
0,5
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 32.331
▼ 39% t.o.v. 2025
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 7.390
▼ 29% t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
€ 70.577
▼ 3% t.o.v. 2025
Dit jaar wordt € 10.324 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 139.735
▲ 30% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 41.803
▲ 94% t.o.v. 2025
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 239.322 | € 316.882 | € 311.534 | € 395.290 | ▲ 27% |
| Winst na belastingen | € 96.475 | € 156.099 | € 173.917 | € 239.660 | ▲ 38% |
| Eigen vermogen | € 324.753 | € 380.852 | € 554.769 | € 260.120 | ▼ 53% |
| Totale schulden | € 258.376 | € 236.217 | € 202.516 | € 537.188 | ▲ 165% |
| Cash | € 194.577 | € 107.600 | € 280.650 | € 366.975 | ▲ 31% |
| Opgepotte winst | € 306.153 | € 362.252 | € 536.169 | € 241.520 | ▼ 55% |
| Dividend | € 0 | € 100.000 | € 0 | € 534.309 | |
| Bankschulden | € 99.022 | € 72.521 | € 72.878 | € 70.577 | ▼ 3% |
| Balanstotaal | € 583.129 | € 617.068 | € 757.284 | € 797.307 | ▲ 5% |
| Werknemers (VTE) | - | 1,2 | 0 | 0,5 |
Kerncijfers van PureTurbos.eu, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.
Wat is er gebeurd met PureTurbos.eu?
Wat er de jongste jaren bij PureTurbos.eu gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 239.660 (▲ 38% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Dilsen-Stokkem. KBO
- Veerle Doyen werd bestuurder. NBB
- Peter Oleksy werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 96.475 winst in 2023 naar € 239.660 winst in 2026.
Betaalde al € 217.227 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2026, met € 239.660 winst.
Gemiddeld € 264.100 toegevoegde waarde per werknemer in 2024.
Bestuur
Achter PureTurbos.eu zitten Veerle Doyen en Peter Oleksy.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Veerle Doyen
Bestuurder
sinds 2018
Peter Oleksy
Zaakvoerder
sinds 2018
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Mercuriuslaan 12
3650 Dilsen-Stokkem
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0714.974.429
- Btw-nummer
- BE 0714.974.429
- Maatschappelijke zetel
- Mercuriuslaan 12, 3650 Dilsen-Stokkem
- Namen & benamingen
- PureTurbos.eu
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 30 november 2018
- Peppol
- Actief · Actief sinds 26 mrt 2024
- Contact
- [email protected] +32477223027
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen
Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
Overige niet-gespecialiseerde detailhandel