Financiën
Boekjaar 2025
Vétérinaire Julien Vranken uit Vaux-sur-Sûre, ondernemingsnummer BE0713589210, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 96.385 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Vétérinaire Julien Vranken een brutomarge van € 138.803 en een eigen vermogen van € 90.789. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 41.237 naar € 96.385. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 53 % lager dan vorig jaar. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 26 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 90.789
▼ 53% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 96.385
▲ 134% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 78.361
▼ 31% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 200.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.555
▼ 49% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 27.051
▲ € 21.478 t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 56.179 | € 39.960 | € 63.638 | € 138.803 | ▲ 118% |
| Winst na belastingen | € 25.048 | € 65.363 | € 41.237 | € 96.385 | ▲ 134% |
| Eigen vermogen | € 162.803 | € 178.167 | € 194.403 | € 90.789 | ▼ 53% |
| Totale schulden | € 104.289 | € 85.218 | € 69.030 | € 229.606 | ▲ 233% |
| Cash | € 113.889 | € 88.309 | € 113.389 | € 78.361 | ▼ 31% |
| Opgepotte winst | € 144.203 | € 159.567 | € 175.803 | € 72.189 | ▼ 59% |
| Dividend | € 55.000 | € 50.000 | € 25.000 | € 200.000 | ▲ € 175.000 |
| Bankschulden | € 28.507 | € 18.543 | € 8.473 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 267.092 | € 263.385 | € 263.433 | € 320.394 | ▲ 22% |
Kerncijfers van Vétérinaire Julien Vranken, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Vétérinaire Julien Vranken?
Wat er de jongste jaren bij Vétérinaire Julien Vranken gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 96.385 (▲ 134% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Vaux-sur-Sûre. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 25.048 winst in 2022 naar € 96.385 winst in 2025.
Betaalde al € 55.798 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 96.385 winst.
Keerde in totaal € 330.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Vétérinaire Julien Vranken zit JULIEN VRANKEN.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
JULIEN VRANKEN
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Chaussée de Bastogne,Sibret 61 bus 3
6640 Vaux-sur-Sûre
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0713.589.210
- Btw-nummer
- BE 0713.589.210
- Maatschappelijke zetel
- Chaussée de Bastogne,Sibret 61 bus 3, 6640 Vaux-sur-Sûre
- Namen & benamingen
- Vétérinaire Julien Vranken
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 15 november 2018
- Peppol
- Actief · Actief sinds 31 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Veterinaire diensten