Financiën
Boekjaar 2025
Dr. Céline Vanfraechem, Nefrologie uit Gent, ondernemingsnummer BE0708969139, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 453.307 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Dr. Céline Vanfraechem, Nefrologie een brutomarge van € 648.734 en een eigen vermogen van € 21.907. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 395.204 naar € 453.307. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 95 % lager dan vorig jaar. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 30 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 21.907
▼ 95% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 453.307
▲ 15% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 429.184
▲ 37% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 845.204 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 193
▼ 99% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 757.000
▲ 175% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 5.841
▼ 31% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 614.975 | € 762.504 | € 571.803 | € 648.734 | ▲ 13% |
| Winst na belastingen | € 443.463 | € 541.289 | € 395.204 | € 453.307 | ▲ 15% |
| Eigen vermogen | € 462.063 | € 559.889 | € 413.804 | € 21.907 | ▼ 95% |
| Totale schulden | € 326.909 | € 398.728 | € 284.295 | € 763.022 | ▲ 168% |
| Cash | € 392.945 | € 567.115 | € 313.986 | € 429.184 | ▲ 37% |
| Opgepotte winst | € 443.463 | € 541.289 | € 395.204 | € 3.307 | ▼ 99% |
| Dividend | € 1.033.531 | € 443.463 | € 541.289 | € 845.204 | ▲ 56% |
| Bankschulden | € 270.000 | € 350.000 | € 275.020 | € 757.000 | ▲ 175% |
| Balanstotaal | € 788.972 | € 958.617 | € 698.099 | € 784.929 | ▲ 12% |
Kerncijfers van Dr. Céline Vanfraechem, Nefrologie, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Dr. Céline Vanfraechem, Nefrologie?
Wat er de jongste jaren bij Dr. Céline Vanfraechem, Nefrologie gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 453.307 (▲ 15% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 443.463 winst in 2022 naar € 453.307 winst in 2025.
Betaalde al € 606.181 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 541.289 winst.
Keerde in totaal € 2,9 miljoen dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Dr. Céline Vanfraechem, Nefrologie zit Céline Vanfraechem.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Céline Vanfraechem
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Vogelheide 6
9052 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0708.969.139
- Btw-nummer
- BE 0708.969.139
- Maatschappelijke zetel
- Vogelheide 6, 9052 Gent
- Namen & benamingen
- Dr. Céline Vanfraechem, Nefrologie
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 12 oktober 2018
- Peppol
- Actief · Actief sinds 5 jan 2026