Financiën
Boekjaar 2025
färm.roodebeek uit Sint-Lambrechts-Woluwe, ondernemingsnummer BE0704888805, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 32.490 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde färm.roodebeek een brutomarge van € 399.225 en een eigen vermogen van € 315.545. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 98.740 naar € 32.490. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 29 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 315.545
▲ 7% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 32.490
▼ 67% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 25.360
▼ 55% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 10.552.
Mensen en middelen in 2025
7,1
▲ 0,9 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 298.168
▲ 33% t.o.v. 2024
€ 42.000 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 673
▼ 35% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 149.085
▼ 33% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 91.740 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 169.558
▼ 5% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 46.528
▲ 147% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 305.684 | € 450.431 | € 409.126 | € 399.225 | ▼ 2% |
| Winst na belastingen | € -68.714 | € 110.855 | € 98.740 | € 32.490 | ▼ 67% |
| Eigen vermogen | € 107.528 | € 207.027 | € 294.411 | € 315.545 | ▲ 7% |
| Totale schulden | € 657.742 | € 540.041 | € 423.006 | € 365.591 | ▼ 14% |
| Cash | € 75.090 | € 156.114 | € 56.958 | € 25.360 | ▼ 55% |
| Opgepotte winst | € -231.534 | € -120.679 | € -21.939 | € 10.552 | ▲ € 32.490 |
| Bankschulden | € 390.842 | € 304.939 | € 222.145 | € 149.085 | ▼ 33% |
| Balanstotaal | € 765.270 | € 747.068 | € 717.417 | € 681.137 | ▼ 5% |
| Werknemers (VTE) | 7,1 | 6,2 | 6,2 | 7,1 | ▲ 0,9 |
Kerncijfers van färm.roodebeek, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met färm.roodebeek?
Wat er de jongste jaren bij färm.roodebeek gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 32.490 (▼ 67% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Lambrechts-Woluwe. KBO
Samengevat
Van € 68.714 verlies in 2022 naar € 32.490 winst in 2025.
Beste jaar ooit: 2023, met € 110.855 winst.
Gemiddeld € 56.200 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Roodebeeksteenweg 158
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Jürgen Gilbert HANSSENS(oprichter) 48%
- Corinne Sylvie Philippe DERENNE(oprichter) 48%
- Biodidoo(oprichter) 4%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0704.888.805
- Btw-nummer
- BE 0704.888.805
- Maatschappelijke zetel
- Roodebeeksteenweg 158, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
- Namen & benamingen
- färm.roodebeek
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 21 september 2018
- Peppol
- Actief · Actief sinds 5 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen
Detailhandel in niet-gespecialiseerde winkels waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (verkoopsoppervlakte tussen 100 m² en minder dan 400 m²)