Financiën
Boekjaar 2024
ByMyCar Brussels uit Sint-Lambrechts-Woluwe, ondernemingsnummer BE0701954059, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 6.124 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde ByMyCar Brussels een omzet van € 156,6 miljoen en een eigen vermogen van € 14 miljoen. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 2,1 miljoen naar € 6.124. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 17 november 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 14 miljoen
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 6.124
▼ € 2,1 miljoen t.o.v. 2023
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 749.985
▼ 77% t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 2,8 miljoen.
Mensen en middelen in 2024
174,7
▲ 20,7 t.o.v. 2023
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 14,7 miljoen
▼ 2% t.o.v. 2023
€ 84.400 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 111.663
▲ 6% t.o.v. 2023
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2024
€ 10,3 miljoen
▲ 228% t.o.v. 2023
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 13,1 miljoen
▲ 24% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar. Betaalt leveranciers gemiddeld binnen 33 dagen.
€ 4,2 miljoen
▼ 45% t.o.v. 2023
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 142.643.901 | € 138.172.058 | € 146.029.827 | € 156.609.842 | ▲ 7% |
| Winst na belastingen | € -3.802.308 | € 10.570.357 | € 2.138.581 | € 6.124 | ▼ € 2,1 miljoen |
| Eigen vermogen | € 1.294.664 | € 11.865.021 | € 14.003.602 | € 14.009.725 | |
| Totale schulden | € 63.286.553 | € 26.068.634 | € 21.688.197 | € 27.631.270 | ▲ 27% |
| Cash | € 8.246 | € 876.314 | € 3.256.579 | € 749.985 | ▼ 77% |
| Terreinen & gebouwen | € 4.485.451 | € 1.314.862 | € 61.591 | € 89.981 | ▲ 46% |
| Opgepotte winst | € -9.892.457 | € 677.900 | € 2.816.481 | € 2.822.604 | |
| Bankschulden | € 45.000.000 | € 9.000.000 | € 3.138.001 | € 10.296.861 | ▲ 228% |
| Balanstotaal | € 64.588.545 | € 39.203.675 | € 37.326.583 | € 42.335.654 | ▲ 13% |
| Werknemers (VTE) | 163,1 | 155 | 154 | 174,7 | ▲ 20,7 |
Kerncijfers van ByMyCar Brussels, boekjaren 2021 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met ByMyCar Brussels?
Wat er de jongste jaren bij ByMyCar Brussels gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 6.124 (▼ € 2,1 miljoen t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Kapitaalverhoging van € 5,5 miljoen, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Kapitaalverhoging van € 5,5 miljoen, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Kapitaalverhoging van € 5,6 miljoen, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Kapitaalverhoging van € 5,6 miljoen, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Lambrechts-Woluwe. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 3,8 miljoen verlies in 2021 naar € 6.124 winst in 2024.
Betaalde al € 3,1 miljoen vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2022, met € 10,6 miljoen winst.
Betaalt leveranciers gemiddeld binnen 33 dagen.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Steenweg op Leuven 1150
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Gemeenschappenlaan 2
1140 Evere
Actief sinds 2 januari 1980
Tollaan 68
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Actief sinds 1 januari 2019
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Kapitaalverhoging
Bron: Akte ↗- Mercedes-Benz Retail Belgium(inbrenger (apport de branche)) 98.9%
Kapitaalverhoging
Bron: Akte ↗- MERCEDES-BENZ RETAIL BELGIUM(inbrenger van bedrijfstak) 98.9%
Oprichting
Bron: Akte ↗- MERCEDES-BENZ RETAIL BELGIUM LUXEMBOURG(oprichter) 99%
- LEONIE PV DVB GmbH(oprichter) 1%
Oprichting
Bron: Akte ↗- Mercedes-Benz Retail Belgium(oprichter) 99%
- LEONIE PV DVB GmbH(oprichter) 1%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0701.954.059
- Btw-nummer
- BE 0701.954.059
- Maatschappelijke zetel
- Steenweg op Leuven 1150, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
- Namen & benamingen
- ByMyCar Brussels
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Naamloze vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 31 augustus 2018
- Peppol
- Actief · Actief sinds 12 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)
Handelsbemiddeling in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)
Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)