Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Druk adres KBO
14 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.
Financiën
Boekjaar 2025
BLUMA STORE uit Charleroi, ondernemingsnummer BE0700744628, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 29.843 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde BLUMA STORE een brutomarge van € 90.523 en een eigen vermogen van € 120.452. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 3.418 naar € 29.843. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 29 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 120.452
▲ 33% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 29.843
▲ € 26.425 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 25.882
▼ 55% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 114.052.
Mensen en middelen in 2025
€ 39.869
▼ 30% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2025
€ 26.579
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 26.749
▼ 63% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 19.861
▼ 3% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 92.170 | € 79.316 | € 69.069 | € 90.523 | ▲ 31% |
| Winst na belastingen | € 25.349 | € 21.519 | € 3.418 | € 29.843 | ▲ € 26.425 |
| Eigen vermogen | € 65.673 | € 87.192 | € 90.610 | € 120.452 | ▲ 33% |
| Totale schulden | € 85.641 | € 100.209 | € 109.546 | € 121.302 | ▲ 11% |
| Cash | € 83.734 | € 44.755 | € 57.245 | € 25.882 | ▼ 55% |
| Terreinen & gebouwen | € 25.476 | € 20.541 | € 14.468 | € 8.394 | ▼ 42% |
| Opgepotte winst | € 59.273 | € 80.792 | € 84.210 | € 114.052 | ▲ 35% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 0 | € 26.579 | |
| Balanstotaal | € 151.314 | € 187.401 | € 200.156 | € 241.754 | ▲ 21% |
| Werknemers (VTE) | 1,9 | 2 | - | - |
Kerncijfers van BLUMA STORE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 maart 2027.
Wat is er gebeurd met BLUMA STORE?
Wat er de jongste jaren bij BLUMA STORE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 29.843 (▲ € 26.425 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Charleroi. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 25.349 winst in 2022 naar € 29.843 winst in 2025.
Betaalde al € 16.692 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 29.843 winst.
Gemiddeld € 39.700 toegevoegde waarde per werknemer in 2023.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Grand'rue 143 bus 69
6000 Charleroi
Grand'rue 143 bus 33B
6000 Charleroi
Actief sinds 8 augustus 2018
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 14 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →ASSOCIATION DES COMMERCANTS DU CENTRE COMMERCIAL DE VILLE 2
L'OASIS
€ 382.760 brutomarge · 2025
COCHIM
€ 545.393 omzet · 2024
LE DOME
€ 149.372 brutomarge · 2025
ICE LETI
€ -400 brutomarge · 2025
+9 andere
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0700.744.628
- Btw-nummer
- BE 0700.744.628
- Maatschappelijke zetel
- Grand'rue 143 bus 69, 6000 Charleroi
- Namen & benamingen
- BLUMA STORE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 8 augustus 2018
- Peppol
- Actief · Actief sinds 17 mrt 2026
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment)