Financiën
Boekjaar 2025
FLN Management uit Hoogstraten, ondernemingsnummer BE0700515291, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -8.690 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde FLN Management een brutomarge van € 12.393 en een eigen vermogen van € 558.369. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 2.935 naar € -8.690. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 558.369
▼ 31% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -8.690
▼ in 2024 nog € 2.935 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 44.244
▼ 65% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 545.969.
Mensen en middelen in 2025
€ 14.484
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 106.100
▲ 13% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 69.185
▼ 20% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 18.349 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 5.296
▲ 32% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 10.955
▲ 62% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 273.270 | € 183.860 | € 11.809 | € 12.393 | ▲ 5% |
| Winst na belastingen | € 175.122 | € 113.059 | € 2.935 | € -8.690 | ▼ € 11.625 |
| Eigen vermogen | € 694.773 | € 807.832 | € 810.767 | € 558.369 | ▼ 31% |
| Totale schulden | € 31.066 | € 30.446 | € 100.994 | € 85.449 | ▼ 15% |
| Cash | € 224.598 | € 249.203 | € 125.779 | € 44.244 | ▼ 65% |
| Opgepotte winst | € 682.373 | € 795.432 | € 798.367 | € 545.969 | ▼ 32% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 243.708 | |
| Bankschulden | € 8.559 | € 0 | € 86.835 | € 69.185 | ▼ 20% |
| Balanstotaal | € 725.839 | € 838.278 | € 911.761 | € 643.818 | ▼ 29% |
Kerncijfers van FLN Management, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met FLN Management?
Wat er de jongste jaren bij FLN Management gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 8.690 (▼ € 11.625 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Hoogstraten. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Martin Heestermans werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 175.122 winst in 2022 naar € 8.690 verlies in 2025.
Betaalde al € 131.889 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 175.122 winst.
Keerde in totaal € 243.708 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter FLN Management zit Martin Heestermans.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Martin Heestermans
Bestuurder
sinds 2018
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Maxburgdreef 21
2321 Hoogstraten
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0700.515.291
- Btw-nummer
- BE 0700.515.291
- Maatschappelijke zetel
- Maxburgdreef 21, 2321 Hoogstraten
- Namen & benamingen
- FLN Management
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 31 juli 2018
- Peppol
- Actief · Actief sinds 30 jan 2025
- Activiteiten · NACE
Landschapsverzorging
Overige zakelijke dienstverlening, neg