Financiën
Boekjaar 2025
Stibegro uit Diksmuide, ondernemingsnummer BE0700278236, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 11.545 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Stibegro een brutomarge van € 164.213 en een eigen vermogen van € 147.609. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 47.133 naar € 11.545. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 147.609
▲ 7% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 11.545
▼ 76% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 80.285
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.666 uitgekeerd
14 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 74.437
▼ 21% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 57.791
▼ 19% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 5.264.
Schulden eind 2025
€ 149.741
▲ 9% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 51.566 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 25.480
▲ 7% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 50.586
▲ 159% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 191.411 | € 238.241 | € 212.768 | € 164.213 | ▼ 23% |
| Winst na belastingen | € -19.005 | € -23.161 | € 47.133 | € 11.545 | ▼ 76% |
| Eigen vermogen | € 114.591 | € 91.430 | € 137.731 | € 147.609 | ▲ 7% |
| Totale schulden | € 292.470 | € 307.781 | € 184.396 | € 230.811 | ▲ 25% |
| Cash | € 84.733 | € 51.034 | - | € 80.285 | |
| Terreinen & gebouwen | € 19.590 | € 29.415 | € 25.269 | € 0 | ▼ 100% |
| Opgepotte winst | € 95.991 | € 72.830 | € 119.131 | € 129.009 | ▲ 8% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 833 | € 1.666 | ▲ 100% |
| Bankschulden | € 260.275 | € 190.513 | € 137.691 | € 149.741 | ▲ 9% |
| Balanstotaal | € 407.061 | € 399.212 | € 322.126 | € 378.420 | ▲ 17% |
| Werknemers (VTE) | 2,4 | 3,3 | 1,6 | - |
Kerncijfers van Stibegro, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Stibegro?
Wat er de jongste jaren bij Stibegro gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 11.545 (▼ 76% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Diksmuide. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 19.005 verlies in 2022 naar € 11.545 winst in 2025.
Betaalde al € 12.069 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 47.133 winst.
Gemiddeld € 133.000 toegevoegde waarde per werknemer in 2024.
Bestuur
Achter Stibegro zitten Stefanie Decraemer en Stijn Beernaert.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Stefanie Decraemer
Bestuurder
Stijn Beernaert
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Esenweg 144
8600 Diksmuide
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0700.278.236
- Btw-nummer
- BE 0700.278.236
- Maatschappelijke zetel
- Esenweg 144, 8600 Diksmuide
- Namen & benamingen
- Stibegro
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 20 juli 2018
- Peppol
- Actief · Actief sinds 16 dec 2024
- Activiteiten · NACE
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Bouwrijp maken van terreinen
Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden
Landschapsverzorging
Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen
Schoonheidsverzorging