Financiën
Boekjaar 2025
Baeyens Geert uit Ravels, ondernemingsnummer BE0699515993, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 27.873 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Baeyens Geert een brutomarge van € 85.649 en een eigen vermogen van € 409.362. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 55.986 naar € 27.873. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 25 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 409.362
▲ 7% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 27.873
▼ 50% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 149.648
▲ 5% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 403.162.
Mensen en middelen in 2025
€ 7.459
▼ 39% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 139.464
▼ 10% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 15.768 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 9 jaar weg.
€ 12.161
▲ 162% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 7.287
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 162.398 | € 170.095 | € 103.187 | € 85.649 | ▼ 17% |
| Winst na belastingen | € 93.984 | € 98.764 | € 55.986 | € 27.873 | ▼ 50% |
| Eigen vermogen | € 226.739 | € 325.503 | € 381.489 | € 409.362 | ▲ 7% |
| Totale schulden | € 213.566 | € 216.772 | € 169.685 | € 158.913 | ▼ 6% |
| Cash | € 158.717 | € 233.355 | € 143.119 | € 149.648 | ▲ 5% |
| Terreinen & gebouwen | € 212.253 | € 201.033 | € 189.812 | € 338.592 | ▲ 78% |
| Opgepotte winst | € 220.539 | € 319.303 | € 375.289 | € 403.162 | ▲ 7% |
| Bankschulden | € 185.222 | € 170.223 | € 154.972 | € 139.464 | ▼ 10% |
| Balanstotaal | € 440.306 | € 542.275 | € 551.174 | € 568.274 | ▲ 3% |
Kerncijfers van Baeyens Geert, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Baeyens Geert?
Wat er de jongste jaren bij Baeyens Geert gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 27.873 (▼ 50% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Ravels. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 93.984 winst in 2022 naar € 27.873 winst in 2025.
Betaalde al € 109.453 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 98.764 winst.
Bestuur
Achter Baeyens Geert zit Geert Baeyens.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Geert Baeyens
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Boomgaardstraat 42
2380 Ravels
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0699.515.993
- Btw-nummer
- BE 0699.515.993
- Maatschappelijke zetel
- Boomgaardstraat 42, 2380 Ravels
- Namen & benamingen
- Baeyens Geert
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 2 juli 2018
- Peppol
- Actief · Actief sinds 19 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van residentiële gebouwen