Financiën
Boekjaar 2025
RP Totaal Projecten uit Ravels, ondernemingsnummer BE0698718813, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 4.040 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde RP Totaal Projecten een brutomarge van € 114.808 en een eigen vermogen van € 120.825. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 98.036 naar € 4.040. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 31 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 120.825
▲ 3% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 4.040
▼ 96% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 72.784
▲ € 65.150 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 102.225.
Mensen en middelen in 2025
1
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 14.294
€ 14.300 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 133.957
▲ 179% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 112.261.
Schulden eind 2025
€ 485.883
▲ 21% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 111.787 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 22.222
▼ 37% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 19.669
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 119.511 | € 154.586 | € 219.545 | € 114.808 | ▼ 48% |
| Winst na belastingen | € 67.890 | € 80.609 | € 98.036 | € 4.040 | ▼ 96% |
| Eigen vermogen | € 86.639 | € 99.358 | € 116.785 | € 120.825 | ▲ 3% |
| Totale schulden | € 155.291 | € 136.448 | € 506.436 | € 569.232 | ▲ 12% |
| Cash | € 90.076 | € 21.120 | € 7.634 | € 72.784 | ▲ € 65.150 |
| Terreinen & gebouwen | - | - | € 329.941 | € 312.831 | ▼ 5% |
| Opgepotte winst | € 68.039 | € 80.758 | € 98.185 | € 102.225 | ▲ 4% |
| Dividend | € 124.059 | € 67.890 | € 80.609 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 83.413 | € 55.536 | € 401.925 | € 485.883 | ▲ 21% |
| Balanstotaal | € 241.930 | € 235.806 | € 623.221 | € 690.057 | ▲ 11% |
| Werknemers (VTE) | - | - | - | 1 |
Kerncijfers van RP Totaal Projecten, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met RP Totaal Projecten?
Wat er de jongste jaren bij RP Totaal Projecten gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 4.040 (▼ 96% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Ravels. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 67.890 winst in 2022 naar € 4.040 winst in 2025.
Betaalde al € 59.315 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 98.036 winst.
Gemiddeld € 114.800 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter RP Totaal Projecten zit Rob Pauwels.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Rob Pauwels
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Kerkakker 10
2380 Ravels
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0698.718.813
- Btw-nummer
- BE 0698.718.813
- Maatschappelijke zetel
- Kerkakker 10, 2380 Ravels
- Namen & benamingen
- RP Totaal Projecten
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 22 juni 2018
- Peppol
- Actief · Actief sinds 18 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Dakwerkzaamheden
Schrijnwerk
Overige zakelijke dienstverlening, neg