Financiën
Boekjaar 2025
SYS DENTAL uit La Louvière, ondernemingsnummer BE0697929351, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 187.335 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SYS DENTAL een brutomarge van € 733.600 en een eigen vermogen van € 20.460. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 243.117 naar € 187.335. Het bedrijf draait winst. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 97 % lager dan vorig jaar. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 5 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 20.460
▼ 97% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 187.335
▼ 23% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 729.668
▲ 45% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 839.023 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
4,7
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 158.163
▲ 38% t.o.v. 2024
€ 33.700 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 116.480
▲ 41% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 50.319.
Schulden eind 2025
€ 639.354
▼ 12% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 88.643 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 7 jaar weg.
€ 49.973
▲ € 38.073 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 185.869
▲ 260% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 426.133 | € 532.540 | € 647.410 | € 733.600 | ▲ 13% |
| Winst na belastingen | € 205.989 | € 186.809 | € 243.117 | € 187.335 | ▼ 23% |
| Eigen vermogen | € 329.783 | € 516.592 | € 672.148 | € 20.460 | ▼ 97% |
| Totale schulden | € 845.604 | € 1.014.303 | € 895.373 | € 1.572.038 | ▲ 76% |
| Cash | € 339.253 | € 559.235 | € 501.861 | € 729.668 | ▲ 45% |
| Terreinen & gebouwen | € 665.308 | € 812.733 | € 930.324 | € 782.183 | ▼ 16% |
| Opgepotte winst | € 311.183 | € 497.992 | € 653.548 | € 1.860 | ▼ € 651.688 |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 87.561 | € 839.023 | ▲ € 751.461 |
| Bankschulden | € 681.605 | € 611.791 | € 726.344 | € 639.354 | ▼ 12% |
| Balanstotaal | € 1.175.387 | € 1.530.895 | € 1.567.520 | € 1.662.146 | ▲ 6% |
| Werknemers (VTE) | - | - | - | 4,7 |
Kerncijfers van SYS DENTAL, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met SYS DENTAL?
Wat er de jongste jaren bij SYS DENTAL gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 187.335 (▼ 23% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in La Louvière. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 205.989 winst in 2022 naar € 187.335 winst in 2025.
Betaalde al € 282.109 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 243.117 winst.
Gemiddeld € 156.100 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Chaussée Paul Houtart(H-G) 268
7110 La Louvière
Chaussée Paul Houtart(H-A) 268
7110 La Louvière
Actief sinds 14 juni 2018
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0697.929.351
- Btw-nummer
- BE 0697.929.351
- Maatschappelijke zetel
- Chaussée Paul Houtart(H-G) 268, 7110 La Louvière
- Namen & benamingen
- SYS DENTAL
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 14 juni 2018
- Peppol
- Actief · Actief sinds 26 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van tandartspraktijken