Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 18 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
CAPACLOTHING uit Charleroi, ondernemingsnummer BE0697916582, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -25.359 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde CAPACLOTHING een brutomarge van € 31.970 en een eigen vermogen van € 14.478. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 7.232 naar € -25.359. Het bedrijf draaide verlies. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 64 % lager dan vorig jaar. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 25 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 14.478
▼ 64% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -25.359
▼ in 2024 nog € 7.232 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 3.949
▼ 92% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 8.278.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 42.837
▼ 20% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2025
€ 12.537
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 28.763
▲ € 25.055 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 30.089
▼ 26% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 70.474 | € 78.426 | € 77.515 | € 31.970 | ▼ 59% |
| Winst na belastingen | € 374 | € 1.285 | € 7.232 | € -25.359 | ▼ € 32.591 |
| Eigen vermogen | € 31.320 | € 32.605 | € 39.837 | € 14.478 | ▼ 64% |
| Totale schulden | € 142.661 | € 127.585 | € 80.614 | € 98.092 | ▲ 22% |
| Cash | € 17.790 | € 8.303 | € 51.737 | € 3.949 | ▼ 92% |
| Terreinen & gebouwen | € 10.805 | € 8.470 | € 6.365 | € 5.391 | ▼ 15% |
| Opgepotte winst | € 25.120 | € 26.405 | € 33.637 | € 8.278 | ▼ 75% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 0 | € 12.537 | |
| Balanstotaal | € 173.981 | € 160.189 | € 120.451 | € 112.570 | ▼ 7% |
Kerncijfers van CAPACLOTHING, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met CAPACLOTHING?
Wat er de jongste jaren bij CAPACLOTHING gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 25.359 (▼ € 32.591 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- STEPHANIE RICHARD werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Charleroi. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 374 winst in 2022 naar € 25.359 verlies in 2025.
Betaalde al € 7.379 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 7.232 winst.
Bestuur
Achter CAPACLOTHING zit STEPHANIE RICHARD.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
STEPHANIE RICHARD
Bestuurder
sinds 2024
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Avenue Paul Pastur 78
6032 Charleroi
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0697.916.582
- Btw-nummer
- BE 0697.916.582
- Maatschappelijke zetel
- Avenue Paul Pastur 78, 6032 Charleroi
- Namen & benamingen
- CAPACLOTHING
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 14 juni 2018
- Peppol
- Actief · Actief sinds 10 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in damesbovenkleding
Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment)