Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Juridische toestand KBO
Opening faillissement volgens de KBO.
Financiën
Boekjaar 2022
VEASY uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0695776842, sloot boekjaar 2022 af met een resultaat van € 176.322 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VEASY een brutomarge van € 248.956 en een eigen vermogen van € 245.088. Tegenover boekjaar 2021 ging het resultaat van € 46.111 naar € 176.322. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 6 oktober 2023 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 245.088
▲ 256% t.o.v. 2021
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 176.322
▲ 282% t.o.v. 2021
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 55.024
▲ 244% t.o.v. 2021
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2022. De opgepotte winst groeide naar € 245.078.
Mensen en middelen in 2022
€ 2.313
▼ 11% t.o.v. 2021
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2022
€ 20.385
▼ 48% t.o.v. 2021
Dit jaar wordt € 1.694 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 12 jaar weg.
€ 90.055
▲ 171% t.o.v. 2021
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2021 | 2022 | Verschil 2021 → 2022 | |
|---|---|---|---|
| Omzet | € 504.582 | - | |
| Brutomarge | € 65.147 | € 248.956 | ▲ 282% |
| Winst na belastingen | € 46.111 | € 176.322 | ▲ 282% |
| Eigen vermogen | € 68.766 | € 245.088 | ▲ 256% |
| Totale schulden | € 73.258 | € 110.440 | ▲ 51% |
| Cash | € 15.997 | € 55.024 | ▲ 244% |
| Terreinen & gebouwen | - | € 16.334 | |
| Opgepotte winst | € 68.756 | € 245.078 | ▲ 256% |
| Bankschulden | € 39.129 | € 20.385 | ▼ 48% |
| Balanstotaal | € 142.024 | € 355.528 | ▲ 150% |
Kerncijfers van VEASY, boekjaren 2021 tot 2022, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2023 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2024.
Wat is er gebeurd met VEASY?
Wat er de jongste jaren bij VEASY gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
VEASY is actief volgens de KBO. Juridische situatie: Opening faillissement.
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2022: winst van € 176.322 (▲ 282% t.o.v. 2021). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- David Verheyden werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 46.111 winst in 2021 naar € 176.322 winst in 2022.
Betaalde al € 77.299 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2022, met € 176.322 winst.
Bestuur
Achter VEASY zit David Verheyden.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2022
David Verheyden
Bestuurder-zaakvoerder
sinds 2018
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Keulendam 52
2870 Puurs-Sint-Amands
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0695.776.842
- Btw-nummer
- BE 0695.776.842
- Maatschappelijke zetel
- Keulendam 52, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- VEASY
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Opening faillissement
- Startdatum
- 7 mei 2018
- Peppol
- Niet geregistreerd
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van reclamebureaus
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
Adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering