Financiën
Boekjaar 2025
LA LOUVIÈRE BASE CENTER uit La Louvière, ondernemingsnummer BE0695559383, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 30.927 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde LA LOUVIÈRE BASE CENTER een omzet van € 311.430 en een eigen vermogen van € 110.285. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 6.429 naar € 30.927. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 11 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 110.285
▼ 15% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 30.927
▲ € 24.498 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 99.738
▲ 65% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 50.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 72.138
▲ 40% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 45
▼ € 46.224 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 33.271
▼ 32% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 9.635 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 74.843
▲ 1% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.202
▼ 55% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 353.247 | € 357.327 | € 448.480 | € 311.430 | ▼ 31% |
| Brutomarge | € 76.607 | € 89.486 | € 87.841 | € 112.595 | ▲ 28% |
| Winst na belastingen | € 1.536 | € 14.037 | € 6.429 | € 30.927 | ▲ € 24.498 |
| Eigen vermogen | € 108.892 | € 122.929 | € 129.358 | € 110.285 | ▼ 15% |
| Totale schulden | € 64.229 | € 62.055 | € 127.783 | € 110.316 | ▼ 14% |
| Cash | € 86.202 | € 41.838 | € 60.610 | € 99.738 | ▲ 65% |
| Opgepotte winst | € 90.292 | € 104.329 | € 110.758 | € 91.685 | ▼ 17% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 50.000 | |
| Bankschulden | € 29.121 | € 14.208 | € 48.867 | € 33.271 | ▼ 32% |
| Balanstotaal | € 173.121 | € 184.984 | € 257.141 | € 220.601 | ▼ 14% |
| Werknemers (VTE) | - | 1 | - | - |
Kerncijfers van LA LOUVIÈRE BASE CENTER, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met LA LOUVIÈRE BASE CENTER?
Wat er de jongste jaren bij LA LOUVIÈRE BASE CENTER gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 30.927 (▲ € 24.498 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in La Louvière. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 1.536 winst in 2022 naar € 30.927 winst in 2025.
Betaalde al € 27.514 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 30.927 winst.
Gemiddeld € 89.500 toegevoegde waarde per werknemer in 2023.
Bestuur
Achter LA LOUVIÈRE BASE CENTER zit Luciano Pompilio. Luciano Pompilio zit ook achter NCL IMMO.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Albert 1,Roi des Belges(L.L) 43
7100 La Louvière
Rue Albert 1,Roi des Belges(L.L) 45
7100 La Louvière
Actief sinds 1 juni 2018
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0695.559.383
- Btw-nummer
- BE 0695.559.383
- Maatschappelijke zetel
- Rue Albert 1,Roi des Belges(L.L) 43, 7100 La Louvière
- Namen & benamingen
- LA LOUVIÈRE BASE CENTER · U.G.L.
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 27 april 2018
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in ICT-apparatuur
Detailhandel in telecommunicatieapparatuur in gespecialiseerde winkels
Detailhandel in computers, randapparatuur en software in gespecialiseerde winkels
Detailhandel in audio- en videoapparatuur in gespecialiseerde winkels