Financiën
Boekjaar 2025
HV Project uit Ieper, ondernemingsnummer BE0695388644, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 5.895 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde HV Project een brutomarge van € 70.831 en een eigen vermogen van € 225.227. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 656 naar € 5.895. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 225.227
▲ 2% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 5.895
▲ € 5.239 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 51.615
▲ 30% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.666 uitgekeerd
28 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 16.846
▼ 31% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 490.174
▼ 11% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 45.589 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 11 jaar weg.
€ 7.166
▼ 17% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 412
▼ 71% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 100.683 | € 150.482 | € 52.839 | € 70.831 | ▲ 34% |
| Winst na belastingen | € 47.141 | € 73.504 | € 656 | € 5.895 | ▲ € 5.239 |
| Eigen vermogen | € 248.504 | € 322.008 | € 220.998 | € 225.227 | ▲ 2% |
| Totale schulden | € 490.591 | € 461.523 | € 762.196 | € 678.361 | ▼ 11% |
| Cash | € 66.908 | € 78.028 | € 39.714 | € 51.615 | ▲ 30% |
| Terreinen & gebouwen | € 414.568 | € 428.102 | € 724.019 | € 691.175 | ▼ 5% |
| Opgepotte winst | € 229.904 | € 303.408 | € 202.398 | € 206.627 | ▲ 2% |
| Dividend | € 1.600 | € 0 | € 101.666 | € 1.666 | ▼ 98% |
| Bankschulden | € 424.733 | € 376.611 | € 549.029 | € 490.174 | ▼ 11% |
| Balanstotaal | € 739.096 | € 783.531 | € 983.194 | € 903.588 | ▼ 8% |
Kerncijfers van HV Project, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met HV Project?
Wat er de jongste jaren bij HV Project gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 5.895 (▲ € 5.239 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Ieper. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 47.141 winst in 2022 naar € 5.895 winst in 2025.
Betaalde al € 8.163 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 73.504 winst.
Keerde in totaal € 104.932 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter HV Project zitten Herwin Vanderhaeghen en Sawnd & Lite BV. Herwin Vanderhaeghen zit ook achter SAWND & LITE.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Bestuurder · vertegenwoordigd door Niels Vanderhaeghen
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Sportstraat 22
8900 Ieper
Oostkaai 20B bus 23
8900 Ieper
Actief sinds 23 april 2018
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0695.388.644
- Btw-nummer
- BE 0695.388.644
- Maatschappelijke zetel
- Sportstraat 22, 8900 Ieper
- Namen & benamingen
- HV Project
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 23 april 2018
- Peppol
- Actief · Actief sinds 25 feb 2026
- Activiteiten · NACE
Algemene elektrotechnische installatiewerken