Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 42 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
PB Advies & Beheer uit Londerzeel, ondernemingsnummer BE0693868516, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 145.485 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde PB Advies & Beheer een brutomarge van € 148.578 en een eigen vermogen van € 18.600. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 238.037 naar € 145.485. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 23 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 18.600
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 145.485
▼ 39% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 18.422
▼ 41% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 145.485 uitgekeerd
100 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 46.982
▼ 25% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 22.457
▼ 30% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 11.124 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 946
▲ € 736 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 180.336 | € 157.955 | € 325.898 | € 148.578 | ▼ 54% |
| Winst na belastingen | € 148.856 | € 219.368 | € 238.037 | € 145.485 | ▼ 39% |
| Eigen vermogen | € 18.600 | € 18.600 | € 18.600 | € 18.600 | |
| Totale schulden | € 158.459 | € 261.175 | € 283.372 | € 54.684 | ▼ 81% |
| Cash | € 155.961 | € 177.646 | € 31.044 | € 18.422 | ▼ 41% |
| Dividend | € 150.716 | € 219.368 | € 238.037 | € 145.485 | ▼ 39% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 32.185 | € 22.457 | ▼ 30% |
| Balanstotaal | € 177.059 | € 279.775 | € 301.972 | € 73.284 | ▼ 76% |
Kerncijfers van PB Advies & Beheer, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met PB Advies & Beheer?
Wat er de jongste jaren bij PB Advies & Beheer gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 145.485 (▼ 39% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Londerzeel. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Peter BOLLEN werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 148.856 winst in 2022 naar € 145.485 winst in 2025.
Betaalde al € 166.479 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 238.037 winst.
Keerde in totaal € 753.606 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter PB Advies & Beheer zit Peter BOLLEN. Zelf heeft het 25% van BOVEBO.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2018
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Klemendorp 1
1840 Londerzeel
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0693.868.516
- Btw-nummer
- BE 0693.868.516
- Maatschappelijke zetel
- Klemendorp 1, 1840 Londerzeel
- Namen & benamingen
- PB Advies & Beheer
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 3 april 2018
- Peppol
- Actief · Actief sinds 6 feb 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Activiteiten van holdings
Holdings