Financiën
Boekjaar 2025
Ataraxia Management uit Gent, ondernemingsnummer BE0693735585, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 5.632 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Ataraxia Management een brutomarge van € 8.872 en een eigen vermogen van € 106.433. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 82.251 naar € 5.632. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 24 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 106.433
▲ 6% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 5.632
▼ 93% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 142.626
▲ 17% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 87.883.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 250
Geen personeel op de loonlijst. Zo’n klein bedrag is meestal een sociale bijdrage of pensioenpremie van de bestuurder, geboekt onder personeelskosten.
€ 15.012
▲ 139% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 87.248
▲ 3% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 10.109 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 9 jaar weg.
€ 8.466
▲ 237% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.566
▼ 87% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 18.586 | € 51.016 | € 433 | € 8.872 | ▲ € 8.439 |
| Winst na belastingen | € 1.829 | € 29.013 | € 82.251 | € 5.632 | ▼ 93% |
| Eigen vermogen | € 51.467 | € 18.550 | € 100.801 | € 106.433 | ▲ 6% |
| Totale schulden | € 126.812 | € 156.654 | € 133.501 | € 130.250 | ▼ 2% |
| Cash | € 44.826 | € 48.151 | € 121.841 | € 142.626 | ▲ 17% |
| Terreinen & gebouwen | € 85.534 | € 81.585 | € 76.408 | € 73.164 | ▼ 4% |
| Opgepotte winst | € 32.917 | € 0 | € 82.251 | € 87.883 | ▲ 7% |
| Dividend | € 0 | € 61.930 | € 0 | € 0 | |
| Bankschulden | € 107.131 | € 73.025 | € 84.562 | € 87.248 | ▲ 3% |
| Balanstotaal | € 178.279 | € 175.204 | € 234.302 | € 236.683 | ▲ 1% |
Kerncijfers van Ataraxia Management, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Ataraxia Management?
Wat er de jongste jaren bij Ataraxia Management gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 5.632 (▼ 93% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 1.829 winst in 2022 naar € 5.632 winst in 2025.
Betaalde al € 12.491 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 82.251 winst.
Keerde in totaal € 61.930 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Ataraxia Management zit Steven Droogers.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Steven Droogers
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Jules Van Biesbroeckstraat 176
9050 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0693.735.585
- Btw-nummer
- BE 0693.735.585
- Maatschappelijke zetel
- Jules Van Biesbroeckstraat 176, 9050 Gent
- Namen & benamingen
- Ataraxia Management
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 29 maart 2018
- Peppol
- Actief · Actief sinds 20 dec 2024
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Activiteiten van syndici van onroerend goed
Beheer van niet-residentieel onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasis