Financiën
Boekjaar 2025
MATTERNE NANCY TANDARTS uit Sint-Truiden, ondernemingsnummer BE0692641861, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 103.680 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MATTERNE NANCY TANDARTS een brutomarge van € 131.314 en een eigen vermogen van € 275.449. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 13.607 naar € 103.680. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 275.449
▲ 60% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 103.680
▲ € 90.073 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 69.254
▲ 73% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 256.899.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.985
▼ 66% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 77.713 | € 97.478 | € 28.818 | € 131.314 | ▲ € 102.496 |
| Winst na belastingen | € 40.332 | € 70.166 | € 13.607 | € 103.680 | ▲ € 90.073 |
| Eigen vermogen | € 146.829 | € 216.162 | € 171.769 | € 275.449 | ▲ 60% |
| Totale schulden | € 13.373 | € 18.992 | € 45.784 | € 1.985 | ▼ 96% |
| Cash | € 83.609 | € 40.678 | € 39.918 | € 69.254 | ▲ 73% |
| Opgepotte winst | € 128.279 | € 197.612 | € 153.219 | € 256.899 | ▲ 68% |
| Dividend | € 800 | € 833 | € 58.000 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 3.070 | € 0 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 160.202 | € 235.154 | € 217.552 | € 277.434 | ▲ 28% |
Kerncijfers van MATTERNE NANCY TANDARTS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met MATTERNE NANCY TANDARTS?
Wat er de jongste jaren bij MATTERNE NANCY TANDARTS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 103.680 (▲ € 90.073 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Truiden. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 40.332 winst in 2022 naar € 103.680 winst in 2025.
Betaalde al € 65.753 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 103.680 winst.
Keerde in totaal € 59.633 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter MATTERNE NANCY TANDARTS zit NANCY MATTERNE.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
NANCY MATTERNE
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Gorsemweg 88
3800 Sint-Truiden
René Lambrechtsstraat 30
3800 Sint-Truiden
Actief sinds 16 maart 2018
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0692.641.861
- Btw-nummer
- BE 0692.641.861
- Maatschappelijke zetel
- Gorsemweg 88, 3800 Sint-Truiden
- Namen & benamingen
- MATTERNE NANCY TANDARTS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 16 maart 2018
- Peppol
- Actief · Actief sinds 10 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van tandartspraktijken