Financiën
Boekjaar 2025
Van Damme Construction uit Gent, ondernemingsnummer BE0690811927, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 37.863 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Van Damme Construction een brutomarge van € 208.931 en een eigen vermogen van € 144.207. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 32.873 naar € 37.863. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 28 februari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 144.207
▲ 36% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 37.863
▲ 15% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 39.451
▲ 34% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 136.207.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 118.935
▲ 7% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 102.162
▼ 16% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 60.665
▼ 27% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 30.620 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 19.653
▼ 28% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.658
▼ 92% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 114.611 | € 137.423 | € 174.171 | € 208.931 | ▲ 20% |
| Winst na belastingen | € 13.508 | € 16.783 | € 32.873 | € 37.863 | ▲ 15% |
| Eigen vermogen | € 56.687 | € 73.470 | € 106.344 | € 144.207 | ▲ 36% |
| Totale schulden | € 28.664 | € 29.080 | € 131.504 | € 81.976 | ▼ 38% |
| Cash | € 8.437 | € 12.729 | € 29.416 | € 39.451 | ▲ 34% |
| Opgepotte winst | € 48.687 | € 65.470 | € 98.344 | € 136.207 | ▲ 39% |
| Bankschulden | € 6.978 | € 6.938 | € 82.719 | € 60.665 | ▼ 27% |
| Balanstotaal | € 85.351 | € 102.551 | € 237.848 | € 226.183 | ▼ 5% |
Kerncijfers van Van Damme Construction, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met Van Damme Construction?
Wat er de jongste jaren bij Van Damme Construction gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 37.863 (▲ 15% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 13.508 winst in 2022 naar € 37.863 winst in 2025.
Betaalde al € 49.001 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 37.863 winst.
Bestuur
Achter Van Damme Construction zit EDMOND VAN DAMME HYSAJ.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
EDMOND VAN DAMME HYSAJ
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Steenvoordelaan 45
9050 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Self-hosted
Hosting
COMBELL-AS, BE
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0690.811.927
- Btw-nummer
- BE 0690.811.927
- Maatschappelijke zetel
- Steenvoordelaan 45, 9050 Gent
- Namen & benamingen
- Van Damme Construction
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 21 februari 2018
- Peppol
- Actief · Actief sinds 3 jul 2025
- Activiteiten · NACE
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden
Restaureren van bouwwerken
Landschapsverzorging