Financiën
Boekjaar 2025
CASTAGNA CONSTRUCT uit La Louvière, ondernemingsnummer BE0688943785, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -49.742 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde CASTAGNA CONSTRUCT een brutomarge van € 90.036 en een eigen vermogen van € 275.540. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 17.924 naar € -49.742. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 10 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 275.540
▼ 30% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -49.742
▼ in 2024 nog € 17.924 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 161.242
▼ 12% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 256.940.
Mensen en middelen in 2025
€ 104.719
▼ 31% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 26.187
▼ 39% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 16.356.
Schulden eind 2025
€ 68.186
▲ 4% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 24.828 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 6.513
▲ 18% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 17.919
▲ 25% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 308.889 | € 230.321 | € 208.358 | € 90.036 | ▼ 57% |
| Winst na belastingen | € 46.240 | € -20.398 | € 17.924 | € -49.742 | ▼ € 67.665 |
| Eigen vermogen | € 407.423 | € 372.026 | € 395.281 | € 275.540 | ▼ 30% |
| Totale schulden | € 223.211 | € 191.717 | € 92.926 | € 171.146 | ▲ 84% |
| Cash | € 298.230 | € 270.364 | € 183.963 | € 161.242 | ▼ 12% |
| Opgepotte winst | € 401.223 | € 365.826 | € 376.681 | € 256.940 | ▼ 32% |
| Dividend | € 0 | € 15.000 | € 0 | € 70.000 | |
| Bankschulden | € 137.171 | € 103.967 | € 65.366 | € 68.186 | ▲ 4% |
| Balanstotaal | € 630.635 | € 563.743 | € 488.207 | € 446.686 | ▼ 9% |
Kerncijfers van CASTAGNA CONSTRUCT, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met CASTAGNA CONSTRUCT?
Wat er de jongste jaren bij CASTAGNA CONSTRUCT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 49.742 (▼ € 67.665 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in La Louvière. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 46.240 winst in 2022 naar € 49.742 verlies in 2025.
Betaalde al € 7.576 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 46.240 winst.
Keerde in totaal € 85.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter CASTAGNA CONSTRUCT zit Salvatore CASTAGNA .
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Salvatore CASTAGNA
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Louis Penninck(M) 7
7110 La Louvière
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0688.943.785
- Btw-nummer
- BE 0688.943.785
- Maatschappelijke zetel
- Rue Louis Penninck(M) 7, 7110 La Louvière
- Namen & benamingen
- CASTAGNA CONSTRUCT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 26 januari 2018
- Peppol
- Actief · Actief sinds 16 dec 2025
- Contact
- [email protected]
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Metselwerk
Uitvoeren van metsel- en voegwerken
Bouwrijp maken van terreinen
Installatie van isolatie
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Plaatsen van vloer- en wandtegels
Isolatiewerkzaamheden
+1