Financiën
Boekjaar 2025
FCL Pharma uit Lubbeek, ondernemingsnummer BE0688874501, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 104.960 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde FCL Pharma een brutomarge van € 149.279 en een eigen vermogen van € 474.850. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 91.465 naar € 104.960. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 474.850
▲ 13% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 104.960
▲ 15% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 52.702
▲ 77% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 50.000 uitgekeerd
48 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 6.563
▲ 14% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 338.277
▼ 16% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 49.881 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 7 jaar weg.
€ 256
▼ 67% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 16.571
▲ 3% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 112.647 | € 104.316 | € 131.342 | € 149.279 | ▲ 14% |
| Winst na belastingen | € 78.650 | € 74.777 | € 91.465 | € 104.960 | ▲ 15% |
| Eigen vermogen | € 271.294 | € 328.425 | € 419.889 | € 474.850 | ▲ 13% |
| Totale schulden | € 547.091 | € 519.940 | € 442.556 | € 420.927 | ▼ 5% |
| Cash | € 10.998 | € 59.401 | € 29.813 | € 52.702 | ▲ 77% |
| Opgepotte winst | € 252.694 | € 309.825 | € 401.289 | € 456.250 | ▲ 14% |
| Dividend | € 29.412 | € 17.647 | € 0 | € 50.000 | |
| Bankschulden | € 506.523 | € 454.762 | € 402.351 | € 338.277 | ▼ 16% |
| Balanstotaal | € 818.386 | € 848.364 | € 862.445 | € 895.776 | ▲ 4% |
Kerncijfers van FCL Pharma, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met FCL Pharma?
Wat er de jongste jaren bij FCL Pharma gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 104.960 (▲ 15% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Lubbeek. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 78.650 winst in 2022 naar € 104.960 winst in 2025.
Betaalde al € 96.207 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 104.960 winst.
Keerde in totaal € 97.059 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter FCL Pharma zit Fien Clarysse. Zelf heeft het 99.6% van Apotheek Fien Clarysse.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Fien Clarysse
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Grotendries(LUB) 13C
3210 Lubbeek
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0688.874.501
- Btw-nummer
- BE 0688.874.501
- Maatschappelijke zetel
- Grotendries(LUB) 13C, 3210 Lubbeek
- Namen & benamingen
- FCL Pharma
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 25 januari 2018
- Peppol
- Actief · Actief sinds 30 jan 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van holdings
Holdings
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Activiteiten van hoofdkantoren
Overige zakelijke dienstverlening, neg
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering