Financiën
Boekjaar 2025
PLAFONNAGE SEBASTIEN uit Merbes-le-Château, ondernemingsnummer BE0686861750, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 13.828 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde PLAFONNAGE SEBASTIEN een brutomarge van € 46.173 en een eigen vermogen van € 6.770. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 7.629 naar € 13.828. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 3 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 6.770
▲ € 13.828 t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 13.828
▲ 81% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 4.340
▲ € 3.614 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € -5.630.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 6.586
▼ 82% t.o.v. 2024
Geen personeel op de loonlijst. Zo’n klein bedrag is meestal een sociale bijdrage of pensioenpremie van de bestuurder, geboekt onder personeelskosten.
€ 27.657
▲ € 26.424 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 23.273
Dit jaar wordt € 5.139 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 13.179
▲ 31% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 39.692 | € 14.150 | € 56.246 | € 46.173 | ▼ 18% |
| Winst na belastingen | € 2.980 | € -3.555 | € 7.629 | € 13.828 | ▲ 81% |
| Eigen vermogen | € -11.132 | € -14.687 | € -7.058 | € 6.770 | ▲ € 13.828 |
| Totale schulden | € 71.966 | € 48.445 | € 14.953 | € 36.699 | ▲ 145% |
| Cash | € 8.206 | € 1.252 | € 727 | € 4.340 | ▲ € 3.614 |
| Opgepotte winst | € -23.532 | € -27.087 | € -19.458 | € -5.630 | ▲ € 13.828 |
| Bankschulden | € 19.856 | € 13.890 | € 0 | € 23.273 | |
| Balanstotaal | € 60.834 | € 33.758 | € 7.895 | € 43.468 | ▲ € 35.573 |
Kerncijfers van PLAFONNAGE SEBASTIEN, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met PLAFONNAGE SEBASTIEN?
Wat er de jongste jaren bij PLAFONNAGE SEBASTIEN gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 13.828 (▲ 81% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Thuin. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 2.980 winst in 2022 naar € 13.828 winst in 2025.
Betaalde al € 384 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 13.828 winst.
Bestuur
Achter PLAFONNAGE SEBASTIEN zit SEBASTIEN TONOLLI.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
SEBASTIEN TONOLLI
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Hornet(F-V) 10
6567 Merbes-le-Château
Rue de la Bonnette(BIE) 4
6533 Thuin
Actief sinds 28 december 2017
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0686.861.750
- Btw-nummer
- BE 0686.861.750
- Maatschappelijke zetel
- Rue Hornet(F-V) 10, 6567 Merbes-le-Château
- Namen & benamingen
- PLAFONNAGE SEBASTIEN
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 28 december 2017
- Peppol
- Actief · Actief sinds 3 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden
Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
Verhuur en lease van andere machines en werktuigen en andere materiële goederen
Verhuur en lease van machines en installaties voor de bouwnijverheid en de weg- en waterbouw