Financiën
Boekjaar 2025
KT Logistics uit Sint-Gillis-Waas, ondernemingsnummer BE0684495148, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 37.482 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde KT Logistics een brutomarge van € 103.959 en een eigen vermogen van € 257.794. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 43.968 naar € 37.482. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 6 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 257.794
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 37.482
▼ 15% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 213.780
▲ 1% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 36.461 uitgekeerd
97 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 82
▼ 29% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 109.132
▼ 14% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 79.028.
Schulden eind 2025
€ 51.341
▼ 27% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 19.180 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 8.129
▲ € 6.745 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.432
▼ 65% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 75.721 | € 94.830 | € 109.165 | € 103.959 | ▼ 5% |
| Winst na belastingen | € 35.454 | € 48.993 | € 43.968 | € 37.482 | ▼ 15% |
| Eigen vermogen | € 190.798 | € 232.264 | € 256.773 | € 257.794 | |
| Totale schulden | € 37.045 | € 132.786 | € 119.011 | € 106.405 | ▼ 11% |
| Cash | € 178.721 | € 184.501 | € 212.383 | € 213.780 | ▲ 1% |
| Terreinen & gebouwen | € 863 | € 753 | € 643 | € 533 | ▼ 17% |
| Opgepotte winst | € 184.598 | € 226.064 | € 250.573 | € 251.594 | |
| Dividend | € 15.000 | € 7.528 | € 19.460 | € 36.461 | ▲ 87% |
| Bankschulden | € 2.856 | € 88.077 | € 70.131 | € 51.341 | ▼ 27% |
| Balanstotaal | € 227.843 | € 365.051 | € 375.783 | € 364.199 | ▼ 3% |
Kerncijfers van KT Logistics, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met KT Logistics?
Wat er de jongste jaren bij KT Logistics gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 37.482 (▼ 15% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Gillis-Waas. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 35.454 winst in 2022 naar € 37.482 winst in 2025.
Betaalde al € 70.280 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 48.993 winst.
Keerde in totaal € 78.448 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter KT Logistics zitten Kenny Thuy en Daphny Hermé.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Kenny Thuy
Zaakvoerder
Daphny Hermé
Zaakvoerder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Hoogeindeken(GW) 1
9170 Sint-Gillis-Waas
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0684.495.148
- Btw-nummer
- BE 0684.495.148
- Maatschappelijke zetel
- Hoogeindeken(GW) 1, 9170 Sint-Gillis-Waas
- Namen & benamingen
- KT Logistics · besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 8 november 2017
- Peppol
- Actief · Actief sinds 24 nov 2023
- Activiteiten · NACE
Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
Diverse administratieve activiteiten ten behoeve van kantoren