Financiën
Boekjaar 2025
RBMA uit Sint-Gillis (bij-Brussel), ondernemingsnummer BE0683893253, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 73.923 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde RBMA een brutomarge van € 167.742 en een eigen vermogen van € 157.458. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 33.809 naar € 73.923. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 25 september 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 157.458
▲ 88% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 73.923
▲ 119% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 165.434
▲ 29% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 151.258.
Mensen en middelen in 2025
€ 41.464
▲ 13% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 3.983
▲ 62% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 159.242
▼ 10% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 14.326 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 11 jaar weg.
€ 2.562
▼ 75% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 38.310
▲ 13% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 306.341 | - | - | - | |
| Brutomarge | € 117.088 | € 62.852 | € 98.148 | € 167.742 | ▲ 71% |
| Winst na belastingen | € 77.401 | € 220 | € 33.809 | € 73.923 | ▲ 119% |
| Eigen vermogen | € 82.506 | € 82.726 | € 83.535 | € 157.458 | ▲ 88% |
| Totale schulden | € 121.704 | € 239.437 | € 281.455 | € 235.993 | ▼ 16% |
| Cash | € 176.645 | € 90.465 | € 127.912 | € 165.434 | ▲ 29% |
| Terreinen & gebouwen | - | € 211.572 | € 206.432 | € 200.374 | ▼ 3% |
| Opgepotte winst | € 76.306 | € 76.526 | € 77.335 | € 151.258 | ▲ 96% |
| Dividend | € 4.500 | € 0 | € 33.000 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 0 | € 189.500 | € 176.199 | € 159.242 | ▼ 10% |
| Balanstotaal | € 204.210 | € 322.163 | € 364.991 | € 393.451 | ▲ 8% |
Kerncijfers van RBMA, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met RBMA?
Wat er de jongste jaren bij RBMA gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 73.923 (▲ 119% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Ukkel. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 77.401 winst in 2022 naar € 73.923 winst in 2025.
Betaalde al € 91.986 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 77.401 winst.
Keerde in totaal € 37.500 dividend uit aan de eigenaars.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Munthofstraat 160
1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
Engelandstraat 455
1180 Ukkel
Actief sinds 9 november 2017
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- VAN NUVEL Arnold Philippe André(oprichter) 25%
- CAPELLE-BURNY dE SELYS dE FANSON Robert Roland(oprichter) 25%
- DE SMET Brieuc François Alexandre(oprichter) 25%
- DIDIER Merlin Pierre Guy(oprichter) 25%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0683.893.253
- Btw-nummer
- BE 0683.893.253
- Maatschappelijke zetel
- Munthofstraat 160, 1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
- Namen & benamingen
- RBMA
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 31 oktober 2017
- Peppol
- Actief · Actief sinds 7 mei 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computerconsultancy-activiteiten
Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten
Activiteiten van webportalen
Uitgeven van overige software
Activiteiten van reclamebureaus
Grafisch ontwerp en visuele communicatie
Gegevensverwerking, webhosting en aanverwante activiteiten
+2