Financiën
Boekjaar 2025
JJ PERFORMANCE GROUP uit Heusden-Zolder, ondernemingsnummer BE0682749445, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 400.789 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde JJ PERFORMANCE GROUP een brutomarge van € 673.530 en een eigen vermogen van € 407.049. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -7.257 naar € 400.789. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 28 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 407.049
▲ € 400.789 t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 400.789
▲ in 2024 nog € 7.257 verlies
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 461.522
▲ € 458.945 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 388.449.
Mensen en middelen in 2025
€ 7.881
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2025
€ 724.044
▼ 52% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 124.499 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 6 jaar weg.
€ 5.871
▼ 57% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.074
▼ 40% t.o.v. 2024
Nog te betalen lonen, vakantiegeld en sociale bijdragen. Geen openstaande belastingen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 97.710 | € 68.819 | € 64.460 | € 673.530 | ▲ € 609.069 |
| Winst na belastingen | € 38.477 | € 8.536 | € -7.257 | € 400.789 | ▲ € 408.046 |
| Eigen vermogen | € 4.982 | € 13.518 | € 6.261 | € 407.049 | ▲ € 400.789 |
| Totale schulden | € 1.335.691 | € 1.300.173 | € 2.133.427 | € 1.095.628 | ▼ 49% |
| Cash | € 48.646 | € 27.315 | € 2.577 | € 461.522 | ▲ € 458.945 |
| Terreinen & gebouwen | € 1.281.970 | € 1.251.139 | € 2.090.072 | € 830.104 | ▼ 60% |
| Opgepotte winst | € -13.618 | € -5.082 | € -12.339 | € 388.449 | ▲ € 400.789 |
| Bankschulden | € 771.240 | € 730.518 | € 1.503.221 | € 724.044 | ▼ 52% |
| Balanstotaal | € 1.340.673 | € 1.313.691 | € 2.139.688 | € 1.675.221 | ▼ 22% |
Kerncijfers van JJ PERFORMANCE GROUP, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met JJ PERFORMANCE GROUP?
Wat er de jongste jaren bij JJ PERFORMANCE GROUP gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 400.789. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Machelen (Brab.). KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 38.477 winst in 2022 naar € 400.789 winst in 2025.
Betaalde al € 709 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 400.789 winst.
Bestuur
Achter JJ PERFORMANCE GROUP zit Jan HOREMANS.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Jan HOREMANS
Zaakvoerder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Boterbosstraat 20
3550 Heusden-Zolder
Trawoollaan 7B bus 6
1830 Machelen (Brab.)
Actief sinds 1 januari 2018
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0682.749.445
- Btw-nummer
- BE 0682.749.445
- Maatschappelijke zetel
- Boterbosstraat 20, 3550 Heusden-Zolder
- Namen & benamingen
- JJ PERFORMANCE GROUP
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 10 oktober 2017
- Peppol
- Actief · Actief sinds 28 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)
Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen