Financiën
Boekjaar 2025
P52 uit Gent, ondernemingsnummer BE0682458544, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 90.395 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde P52 een brutomarge van € 134.321 en een eigen vermogen van € 108.995. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 76.040 naar € 90.395. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 108.995
▲ 68% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 90.395
▲ 19% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 135.290
▼ 3% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 46.383 uitgekeerd
51 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 3.359
▼ 78% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 76.825
▲ 38% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 3.899
▲ 8% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.409
▼ 88% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 96.847 | € 101.014 | € 115.507 | € 134.321 | ▲ 16% |
| Winst na belastingen | € 61.498 | € 65.451 | € 76.040 | € 90.395 | ▲ 19% |
| Eigen vermogen | € 248.815 | € 314.266 | € 64.983 | € 108.995 | ▲ 68% |
| Totale schulden | € 75.005 | € 61.860 | € 114.842 | € 87.221 | ▼ 24% |
| Cash | € 262.152 | € 297.406 | € 139.963 | € 135.290 | ▼ 3% |
| Opgepotte winst | € 230.215 | € 295.666 | € 46.383 | € 90.395 | ▲ 95% |
| Dividend | € 800 | € 0 | € 325.323 | € 46.383 | ▼ 86% |
| Bankschulden | € 70.000 | € 56.508 | € 55.863 | € 76.825 | ▲ 38% |
| Balanstotaal | € 323.820 | € 376.126 | € 179.825 | € 196.216 | ▲ 9% |
Kerncijfers van P52, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met P52?
Wat er de jongste jaren bij P52 gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 90.395 (▲ 19% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 61.498 winst in 2022 naar € 90.395 winst in 2025.
Betaalde al € 79.804 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 90.395 winst.
Keerde in totaal € 372.505 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter P52 zit Christophe Bonduelle.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Christophe Bonduelle
Zaakvoerder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Paviljoenweg 52
9040 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Self-hosted
Hosting
AS-ZXCS, NL
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0682.458.544
- Btw-nummer
- BE 0682.458.544
- Maatschappelijke zetel
- Paviljoenweg 52, 9040 Gent
- Namen & benamingen
- P52
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 3 oktober 2017
- Peppol
- Actief · Actief sinds 24 nov 2025
- Contact
- p52.be [email protected] 0486136483
- Activiteiten · NACE
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computerconsultancy-activiteiten
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering