Financiën
Boekjaar 2025
ASTYN uit Tervuren, ondernemingsnummer BE0681439846, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 69.731 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde ASTYN een brutomarge van € 91.379 en een eigen vermogen van € 19.889. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 61.551 naar € 69.731. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 20 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 19.889
▼ 1% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 69.731
▲ 13% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 97.509
▲ € 85.890 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 70.000 uitgekeerd
100 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 2.696
▼ 13% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.447
▲ € 1.407 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 7.662
▲ 15% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 68.335 | € 62.373 | € 81.670 | € 91.379 | ▲ 12% |
| Winst na belastingen | € 52.972 | € 47.442 | € 61.551 | € 69.731 | ▲ 13% |
| Eigen vermogen | € 20.536 | € 18.608 | € 20.158 | € 19.889 | ▼ 1% |
| Totale schulden | € 69.741 | € 62.169 | € 10.991 | € 81.012 | ▲ € 70.021 |
| Cash | € 60.830 | € 60.903 | € 11.618 | € 97.509 | ▲ € 85.890 |
| Opgepotte winst | € 1.936 | € 8 | € 1.558 | € 1.289 | ▼ 17% |
| Dividend | € 52.900 | € 49.370 | € 60.000 | € 70.000 | ▲ 17% |
| Balanstotaal | € 90.277 | € 80.776 | € 31.150 | € 100.902 | ▲ 224% |
Kerncijfers van ASTYN, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met ASTYN?
Wat er de jongste jaren bij ASTYN gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 69.731 (▲ 13% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Tervuren. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Grégory Defaut werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 52.972 winst in 2022 naar € 69.731 winst in 2025.
Betaalde al € 60.589 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 69.731 winst.
Keerde in totaal € 232.270 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter ASTYN zit Grégory Defaut.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Grégory Defaut
Bestuurder
sinds 2017
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Sterrebeeklaan 3
3080 Tervuren
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0681.439.846
- Btw-nummer
- BE 0681.439.846
- Maatschappelijke zetel
- Sterrebeeklaan 3, 3080 Tervuren
- Namen & benamingen
- ASTYN
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 15 september 2017
- Peppol
- Actief · Actief sinds 20 mrt 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Installatie van isolatie
Algemene elektrotechnische installatiewerken
Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
Sanitaire werkzaamheden
Isolatiewerkzaamheden