Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 53 % van de kortlopende schulden in 2024; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2024
PHARINA uit Gent, ondernemingsnummer BE0680714722, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 31.834 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde PHARINA een brutomarge van € 195.339 en een eigen vermogen van € 79.506. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 59.018 naar € 31.834. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 16 oktober 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 79.506
▲ 24% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 31.834
▼ 46% t.o.v. 2023
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 20.609
▲ 116% t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 16.500 uitgekeerd
52 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2024
€ 99.334
▲ 9% t.o.v. 2023
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 3.990
▼ 23% t.o.v. 2023
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2024
€ 18.097
▲ € 14.383 t.o.v. 2023
Dit jaar wordt € 6.013 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 55.653
▼ 11% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 33.478
▲ 196% t.o.v. 2023
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 147.528 | € 216.052 | € 208.323 | € 195.339 | ▼ 6% |
| Winst na belastingen | € 20.933 | € 62.556 | € 59.018 | € 31.834 | ▼ 46% |
| Eigen vermogen | € -41.402 | € 21.154 | € 64.172 | € 79.506 | ▲ 24% |
| Totale schulden | € 285.716 | € 187.391 | € 148.260 | € 161.811 | ▲ 9% |
| Cash | € 33.047 | € 17.875 | € 9.562 | € 20.609 | ▲ 116% |
| Opgepotte winst | € -60.002 | € 2.554 | € 45.572 | € 60.906 | ▲ 34% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 16.000 | € 16.500 | ▲ 3% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 3.715 | € 18.097 | ▲ € 14.383 |
| Balanstotaal | € 244.315 | € 208.545 | € 212.431 | € 241.317 | ▲ 14% |
Kerncijfers van PHARINA, boekjaren 2021 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met PHARINA?
Wat er de jongste jaren bij PHARINA gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 31.834 (▼ 46% t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 20.933 winst in 2021 naar € 31.834 winst in 2024.
Betaalde al € 4.727 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2022, met € 62.556 winst.
Keerde in totaal € 32.500 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter PHARINA zitten Carl Van De Weghe en Tania Claeys.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2024
Carl Van De Weghe
Bestuurder
Tania Claeys
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Sint-Veerleplein 13
9000 Gent
Sint-Veerleplein 12
9000 Gent
Actief sinds 19 augustus 2019
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0680.714.722
- Btw-nummer
- BE 0680.714.722
- Maatschappelijke zetel
- Sint-Veerleplein 13, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- PHARINA
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 5 september 2017
- Peppol
- Actief · Actief sinds 13 jun 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
Eetgelegenheden met beperkte bediening