Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Negatief eigen vermogen NBB
Meer schulden dan bezittingen in 1 van de laatste 4 boekjaren.
-
Verlies twee jaar op rij NBB
Negatief resultaat in 2025 en 2026.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 7 % van de kortlopende schulden in 2026; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2026
Saint Octave Retail uit Sint-Gillis (bij-Brussel), ondernemingsnummer BE0678676732, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € -221.096 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Saint Octave Retail een brutomarge van € 435.017 en een eigen vermogen van € -174.542. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € -127.441 naar € -221.096. Het bedrijf draaide verlies. Meer schulden dan bezittingen. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 28 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ -174.542
▼ € 181.940 t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -221.096
▼ 73 % meer verlies dan in 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 17.327
▼ 57% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € -352.603.
Mensen en middelen in 2026
15,6
▲ 3,3 t.o.v. 2025
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 507.817
▲ 18% t.o.v. 2025
€ 32.600 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 67.091
▲ € 58.355 t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
€ 411.807
Dit jaar wordt € 89.850 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 177.175
▲ 150% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 47.751
▲ 28% t.o.v. 2025
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 434.174 | € 524.531 | € 445.205 | € 435.017 | ▼ 2% |
| Winst na belastingen | € -95.505 | € 12.375 | € -127.441 | € -221.096 | ▼ € 93.655 |
| Eigen vermogen | € 145.190 | € 145.684 | € 7.398 | € -174.542 | ▼ € 181.940 |
| Totale schulden | € 773.800 | € 611.547 | € 535.017 | € 645.757 | ▲ 21% |
| Cash | € 105.429 | € 149.743 | € 40.011 | € 17.327 | ▼ 57% |
| Opgepotte winst | € -16.440 | € -4.065 | € -131.507 | € -352.603 | ▼ € 221.096 |
| Bankschulden | € 598.251 | € 519.630 | € 412.388 | € 411.807 | |
| Balanstotaal | € 918.989 | € 757.230 | € 542.415 | € 471.215 | ▼ 13% |
| Werknemers (VTE) | - | - | 12,3 | 15,6 | ▲ 3,3 |
Kerncijfers van Saint Octave Retail, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.
Wat is er gebeurd met Saint Octave Retail?
Wat er de jongste jaren bij Saint Octave Retail gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: verlies van € 221.096. Bron: NBB ↗
- Loucap SRL werd bestuurder. NBB
- Edouard Dubois werd bestuurder. NBB
- Coucar SRL werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Sint-Genesius-Rode. KBO
- Nieuwe vestiging in Ukkel. KBO
- Nieuwe vestiging in Sint-Gillis (bij-Brussel). KBO
- Nieuwe vestiging in Ukkel. KBO
Samengevat
Van € 95.505 verlies in 2023 naar € 221.096 verlies in 2026.
Beste jaar ooit: 2024, met € 12.375 winst.
Gemiddeld € 27.900 toegevoegde waarde per werknemer in 2026.
Bestuur
Achter Saint Octave Retail zitten Loucap SRL, Edouard Dubois en Coucar SRL. Loucap SRL zit ook achter CARDI RETAIL, CARMA, Meltingpom, Cardi Maleizen en Cardimmo. Coucar SRL zit ook achter CARDI RETAIL, Meltingpom, Cardi Maleizen en Cardimmo.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Bestuurder · vertegenwoordigd door Diego Louwers
Ook actief bij: CARDI RETAIL, CARMA, Meltingpom, Cardi Maleizen, Cardimmo
sinds 2026
Edouard Dubois
Bestuurder
sinds 2026
Bestuurder · vertegenwoordigd door Carlos Courtois
Ook actief bij: CARDI RETAIL, Meltingpom, Cardi Maleizen, Cardimmo
sinds 2026
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Jean Volderslaan 21-23
1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
Hoogstraat 254
1000 Brussel
Actief sinds 18 juli 2017
Alsembergse Steenweg 54 bus 1
1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
Actief sinds 1 maart 2018
Waterloosesteenweg 1241 bus 1
1180 Ukkel
Actief sinds 1 mei 2020
Jean Volderslaan 23
1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
Actief sinds 8 oktober 2021
Alsembergsesteenweg 709
1180 Ukkel
Actief sinds 1 april 2022
Fonteinstraat 15
1640 Sint-Genesius-Rode
Actief sinds 19 maart 2025
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Rackspace Email
Hosting
OVH, FR
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0678.676.732
- Btw-nummer
- BE 0678.676.732
- Maatschappelijke zetel
- Jean Volderslaan 21-23, 1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
- Namen & benamingen
- Saint Octave Retail
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 18 juli 2017
- Peppol
- Actief · Actief sinds 17 apr 2026
- Contact
- saintoctave.be
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in zuivelproducten en eieren in gespecialiseerde winkels
Detailhandel in zuivelproducten en eieren
Groothandel in zuivelproducten en eieren