Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Jaarrekening te laat NBB
Boekjaar 2021 werd 201 dagen na de wettelijke deadline neergelegd.
-
Juridische toestand KBO
Opening faillissement volgens de KBO.
Financiën
Boekjaar 2021
A&B Group uit Gent, ondernemingsnummer BE0677921617, sloot boekjaar 2021 af met een resultaat van € 30.265 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde A&B Group een brutomarge van € 145.085 en een eigen vermogen van € 42.783. Tegenover boekjaar 2020 ging het resultaat van € -10.804 naar € 30.265. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 17 februari 2023 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 42.783
▲ 242% t.o.v. 2020
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 30.265
▲ in 2020 nog € 10.804 verlies
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 19.282
▲ € 15.852 t.o.v. 2020
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2021. De opgepotte winst groeide naar € 22.783.
Mensen en middelen in 2021
€ 103.676
▲ 32% t.o.v. 2020
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 29.297
▲ 112% t.o.v. 2020
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2021
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 19.342
▲ € 19.074 t.o.v. 2020
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 32.666
▲ 165% t.o.v. 2020
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2020 | 2021 | Verschil 2020 → 2021 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 72.593 | € 145.085 | ▲ 100% |
| Winst na belastingen | € -10.804 | € 30.265 | ▲ € 41.069 |
| Eigen vermogen | € 12.518 | € 42.783 | ▲ 242% |
| Totale schulden | € 12.616 | € 52.008 | ▲ € 39.392 |
| Cash | € 3.430 | € 19.282 | ▲ € 15.852 |
| Opgepotte winst | € -7.482 | € 22.783 | ▲ € 30.265 |
| Balanstotaal | € 25.133 | € 94.791 | ▲ 277% |
Kerncijfers van A&B Group, boekjaren 2020 tot 2021, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2022 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2023.
Wat is er gebeurd met A&B Group?
Wat er de jongste jaren bij A&B Group gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
A&B Group is actief volgens de KBO. Juridische situatie: Opening faillissement.
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2021: winst van € 30.265. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 10.804 verlies in 2020 naar € 30.265 winst in 2021.
Betaalde al € 6.000 vennootschapsbelasting sinds 2020.
Beste jaar ooit: 2021, met € 30.265 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Emiel Lossystraat 58
9040 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0677.921.617
- Btw-nummer
- BE 0677.921.617
- Maatschappelijke zetel
- Emiel Lossystraat 58, 9040 Gent
- Namen & benamingen
- A&B Group
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Opening faillissement
- Startdatum
- 5 juli 2017
- Peppol
- Niet geregistreerd
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van slachthuizen
Verwerking en conservering van vlees, exclusief vlees van gevogelte
Overige posterijen en koeriers
Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)
Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)