Financiën
Boekjaar 2025
TRAITEUR LA POMME D'AMOUR uit Merbes-le-Château, ondernemingsnummer BE0675947171, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -6.674 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde TRAITEUR LA POMME D'AMOUR een omzet van € 355.985 en een eigen vermogen van € 23.716. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 12.625 naar € -6.674. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 13 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 23.716
▼ 22% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -6.674
▼ in 2024 nog € 12.625 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 18.818
▲ 133% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 23.715.
Mensen en middelen in 2025
€ 5.364
▼ 27% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 14.491
▼ 44% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 14.802
▲ 44% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 317.314 | € 311.398 | € 382.831 | € 355.985 | ▼ 7% |
| Brutomarge | € 10.819 | € 9.573 | € 28.588 | € 3.703 | ▼ 87% |
| Winst na belastingen | € -5.712 | € -5.538 | € 12.625 | € -6.674 | ▼ € 19.299 |
| Eigen vermogen | € 31.870 | € 26.332 | € 30.390 | € 23.716 | ▼ 22% |
| Totale schulden | € 32.059 | € 42.265 | € 45.271 | € 39.034 | ▼ 14% |
| Cash | € 12.635 | € 12.865 | € 8.069 | € 18.818 | ▲ 133% |
| Opgepotte winst | € 31.869 | € 26.331 | € 30.389 | € 23.715 | ▼ 22% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 8.567 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 63.929 | € 68.597 | € 75.661 | € 62.750 | ▼ 17% |
Kerncijfers van TRAITEUR LA POMME D'AMOUR, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met TRAITEUR LA POMME D'AMOUR?
Wat er de jongste jaren bij TRAITEUR LA POMME D'AMOUR gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 6.674 (▼ € 19.299 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Merbes-le-Château. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 5.712 verlies in 2022 naar € 6.674 verlies in 2025.
Betaalde al € 5.821 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 12.625 winst.
Keerde in totaal € 8.567 dividend uit aan de eigenaars.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Saint Pierre(LAB) 5/3
6567 Merbes-le-Château
Rue Saint Pierre(LAB) 5 bus 3
6567 Merbes-le-Château
Actief sinds 29 mei 2017
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0675.947.171
- Btw-nummer
- BE 0675.947.171
- Maatschappelijke zetel
- Rue Saint Pierre(LAB) 5/3, 6567 Merbes-le-Château
- Namen & benamingen
- TRAITEUR LA POMME D'AMOUR
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 23 mei 2017
- Peppol
- Actief · Actief sinds 9 mrt 2026
- Activiteiten · NACE
Catering van evenementen