Financiën
Boekjaar 2024
CABINET MEDICAL DE SECOURS uit Ganshoren, ondernemingsnummer BE0675646174, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 31.857 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde CABINET MEDICAL DE SECOURS een omzet van € 208.292 en een eigen vermogen van € 112.096. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 12.268 naar € 31.857. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 2 augustus 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 112.096
▲ 40% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 31.857
▲ 160% t.o.v. 2023
Winst na belastingen over het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 99.696.
Schulden eind 2024
€ 1.150
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 1.503
▼ 87% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 669
▼ 24% t.o.v. 2023
Nog te betalen lonen, vakantiegeld en sociale bijdragen. Geen openstaande belastingen.
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 105.631 | € 149.099 | € 171.926 | € 208.292 | ▲ 21% |
| Brutomarge | € 14.838 | € 32.695 | € 39.044 | € 54.191 | ▲ 39% |
| Winst na belastingen | € 2.995 | € 13.830 | € 12.268 | € 31.857 | ▲ 160% |
| Eigen vermogen | € 54.140 | € 67.970 | € 80.238 | € 112.096 | ▲ 40% |
| Totale schulden | € 22.865 | € 11.088 | € 15.400 | € 3.615 | ▼ 77% |
| Cash | - | - | € 12.197 | - | |
| Opgepotte winst | € 41.740 | € 55.570 | € 67.838 | € 99.696 | ▲ 47% |
| Bankschulden | € 10.460 | € 1.206 | € 0 | € 1.150 | |
| Balanstotaal | € 77.006 | € 79.058 | € 95.638 | € 115.711 | ▲ 21% |
Kerncijfers van CABINET MEDICAL DE SECOURS, boekjaren 2021 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met CABINET MEDICAL DE SECOURS?
Wat er de jongste jaren bij CABINET MEDICAL DE SECOURS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 31.857 (▲ 160% t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Ganshoren. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 2.995 winst in 2021 naar € 31.857 winst in 2024.
Betaalde al € 23.151 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2024, met € 31.857 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Verdilaan 47
1083 Ganshoren
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0675.646.174
- Btw-nummer
- BE 0675.646.174
- Maatschappelijke zetel
- Verdilaan 47, 1083 Ganshoren
- Namen & benamingen
- CABINET MEDICAL DE SECOURS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 11 mei 2017
- Peppol
- Actief · Actief sinds 2 jul 2026