Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 11 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
Luxelle uit Lubbeek, ondernemingsnummer BE0675617569, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 4.145 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Luxelle een brutomarge van € 30.757 en een eigen vermogen van € 24.279. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 9.826 naar € 4.145. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 18 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 24.279
▲ 21% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 4.145
▼ 58% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 4.160
▲ 18% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 5.679.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 7.809
▼ 3% t.o.v. 2024
Geen personeel op de loonlijst. Zo’n klein bedrag is meestal een sociale bijdrage of pensioenpremie van de bestuurder, geboekt onder personeelskosten.
€ 250
▼ 63% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 42.736
▼ 24% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 2.590 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 9 jaar weg.
€ 24.844
▲ 37% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 29.435
▲ 12% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 27.421 | € 43.978 | € 51.376 | € 30.757 | ▼ 40% |
| Winst na belastingen | € 1.448 | € 7.580 | € 9.826 | € 4.145 | ▼ 58% |
| Eigen vermogen | € 2.728 | € 10.308 | € 20.134 | € 24.279 | ▲ 21% |
| Totale schulden | € 144.430 | € 122.547 | € 101.504 | € 99.721 | ▼ 2% |
| Cash | € 12.276 | € 5.656 | € 3.530 | € 4.160 | ▲ 18% |
| Opgepotte winst | € -15.872 | € -8.292 | € 1.534 | € 5.679 | ▲ 270% |
| Bankschulden | € 101.332 | € 69.922 | € 56.103 | € 42.736 | ▼ 24% |
| Balanstotaal | € 147.159 | € 132.855 | € 121.637 | € 124.000 | ▲ 2% |
Kerncijfers van Luxelle, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Luxelle?
Wat er de jongste jaren bij Luxelle gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 4.145 (▼ 58% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Lubbeek. KBO
- VANNESSA VANDERSTEEGEN werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 1.448 winst in 2022 naar € 4.145 winst in 2025.
Betaalde al € 10.143 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 9.826 winst.
Bestuur
Achter Luxelle zit VANNESSA VANDERSTEEGEN.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
VANNESSA VANDERSTEEGEN
Bestuurder
sinds 2017
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Gellenberg(LUB) 2
3210 Lubbeek
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0675.617.569
- Btw-nummer
- BE 0675.617.569
- Maatschappelijke zetel
- Gellenberg(LUB) 2, 3210 Lubbeek
- Namen & benamingen
- Luxelle
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 11 mei 2017
- Peppol
- Actief · Actief sinds 28 jul 2024
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment)
Detailhandel in kledingstoffen
Detailhandel in schoeisel
Activiteiten van holdings
Overige niet-gespecialiseerde detailhandel
Detailhandel in uurwerken en sieraden
Detailhandel in damesbovenkleding
Detailhandel in baby- en kinderbovenkleding
+3