Actief · volgens de KBO, 2 november 2026
PROMO GROUP logo

PROMO GROUP

BE0674757833

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

PROMO GROUP is een groothandel in Puurs-Sint-Amands. BV, gestart op 24 april 2017, 1 vestiging.

Rijksweg 19, 2870 Puurs-Sint-Amands lampinno.com

Achter het bedrijf: Erkan Ersoy.

Actief voor

9 jaar, 6 maanden

Financiën

Boekjaar 2025

PROMO GROUP uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0674757833, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 19.234 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde PROMO GROUP een brutomarge van € 167.719 en een eigen vermogen van € 635.463. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 39.817 naar € 19.234. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 635.463

▲ 3% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 19.234

▼ 52% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 208.382

▼ 18% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 616.863.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten

2,7

▼ 0,1 t.o.v. 2024

Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.

Loonkost

€ 111.670

▼ 14% t.o.v. 2024

€ 41.400 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Voertuigen en materieel

€ 18.209

▼ 35% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Aan leveranciers

€ 3.418

▼ 97% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 16.026

▼ 22% t.o.v. 2024

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 375.149 € 329.941 € 217.507 € 167.719 ▼ 23%
Winst na belastingen € 158.046 € 138.643 € 39.817 € 19.234 ▼ 52%
Eigen vermogen € 490.051 € 628.694 € 616.229 € 635.463 ▲ 3%
Totale schulden € 95.593 € 98.719 € 148.074 € 26.070 ▼ 82%
Cash € 366.618 € 359.600 € 254.010 € 208.382 ▼ 18%
Opgepotte winst € 471.451 € 610.094 € 597.629 € 616.863 ▲ 3%
Dividend € 0 € 0 € 52.282 € 0 ▼ 100%
Balanstotaal € 585.645 € 727.413 € 764.303 € 661.532 ▼ 13%
Werknemers (VTE) 3,6 2,7 2,8 2,7 ▼ 0,1

Kerncijfers van PROMO GROUP, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met PROMO GROUP?

Wat er de jongste jaren bij PROMO GROUP gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 19.234 (▼ 52% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Erkan Ersoy werd bestuurder. NBB
  • Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
  • Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗

Samengevat

Van € 158.046 winst in 2022 naar € 19.234 winst in 2025.

Betaalde al € 156.044 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2022, met € 158.046 winst.

Gemiddeld € 62.100 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.

Bestuur

Erkan Ersoy
PROMO GROUP

Achter PROMO GROUP zit Erkan Ersoy.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Erkan Ersoy

Bestuurder

sinds 2023

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Rijksweg 19

2870 Puurs-Sint-Amands

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Website

Technologie

Contact Form 7FlickityPHPWooCommerceWordPressjQuerylazysizes

Hosting & E-mail

E-mail provider

Google Workspace

Hosting

AS-HOSTINGER, CY

Domein

Domein

lampinno.com

Geregistreerd

2017-03-01

Registrar

HOSTINGER operations, UAB

Vervalt

2027-03-01

Website info

HTTPS Ja
Talen EN

Kenmerken

Webshop Contactpagina

Beveiliging

✓ HTTPS
✗ SPF
✗ DMARC

Netwerk

✓ IPv6
✓ Load balancing

Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten

Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.

Oprichting

Bron: Akte ↗
  • ÇELIK Ibrahim(oprichter) 60%
  • ERSOY Erkan(oprichter) 40%

Gegevens

Ondernemingsnummer
0674.757.833
Btw-nummer
BE 0674.757.833
Maatschappelijke zetel
Rijksweg 19, 2870 Puurs-Sint-Amands
Namen & benamingen
PROMO GROUP
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
24 april 2017
Peppol
Actief · Actief sinds 13 dec 2025
Contact
lampinno.com
Activiteiten · NACE

Groothandel in verlichtingsapparatuur

Overige niet-gespecialiseerde detailhandel

Detailhandel via postorderbedrijven of via internet

Groothandel in sanitair

Veelgestelde vragen

Wat doet PROMO GROUP?
PROMO GROUP is een groothandel in Puurs-Sint-Amands. BV, gestart op 24 april 2017, 1 vestiging.
Wat is het adres van PROMO GROUP?
De maatschappelijke zetel van PROMO GROUP is gevestigd te Rijksweg 19, 2870 Puurs-Sint-Amands.
Is PROMO GROUP nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is PROMO GROUP actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 24 april 2017.
Is PROMO GROUP geregistreerd op Peppol?
Ja, PROMO GROUP is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0674757833.
Wat is het ondernemingsnummer van PROMO GROUP?
Het ondernemingsnummer van PROMO GROUP is BE0674757833.
Wanneer is PROMO GROUP opgericht?
PROMO GROUP is opgericht op 24 april 2017.