Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 32 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
Alvamas uit Merelbeke-Melle, ondernemingsnummer BE0674521172, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 221.711 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Alvamas een brutomarge van € 375.825 en een eigen vermogen van € 1,2 miljoen. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 182.636 naar € 221.711. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 19 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 1,2 miljoen
▲ 2% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 221.711
▲ 21% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 31.587
▲ € 29.174 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 197.501 uitgekeerd
89 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
0,9
▼ 0,1 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 32.102
▼ 38% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 90.619
▼ 22% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 86.576
▼ 23% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 28.370 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 73.329
▲ € 58.783 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 31.348
▼ 15% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 320.736 | € 349.924 | € 371.201 | € 375.825 | ▲ 1% |
| Winst na belastingen | € 272.306 | € 247.355 | € 182.636 | € 221.711 | ▲ 21% |
| Eigen vermogen | € 725.933 | € 973.288 | € 1.155.924 | € 1.180.134 | ▲ 2% |
| Totale schulden | € 249.662 | € 211.411 | € 257.693 | € 433.877 | ▲ 68% |
| Cash | € 7.545 | € 22.580 | € 2.413 | € 31.587 | ▲ € 29.174 |
| Opgepotte winst | € 705.933 | € 953.288 | € 1.135.924 | € 1.160.134 | ▲ 2% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 197.501 | |
| Bankschulden | € 79.267 | € 64.061 | € 113.079 | € 86.576 | ▼ 23% |
| Balanstotaal | € 975.595 | € 1.184.699 | € 1.413.617 | € 1.614.012 | ▲ 14% |
| Werknemers (VTE) | - | 1 | 1 | 0,9 | ▼ 0,1 |
Kerncijfers van Alvamas, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met Alvamas?
Wat er de jongste jaren bij Alvamas gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 221.711 (▲ 21% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Merelbeke-Melle. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 272.306 winst in 2022 naar € 221.711 winst in 2025.
Betaalde al € 371.485 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 272.306 winst.
Gemiddeld € 371.200 toegevoegde waarde per werknemer in 2024.
Bestuur
Achter Alvamas zit Valérie Crombez. Zelf heeft het 100% van CVT.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Gaversesteenweg 765
9820 Merelbeke-Melle
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0674.521.172
- Btw-nummer
- BE 0674.521.172
- Maatschappelijke zetel
- Gaversesteenweg 765, 9820 Merelbeke-Melle
- Namen & benamingen
- Alvamas
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 13 april 2017
- Peppol
- Actief · Actief sinds 2 okt 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige zakelijke dienstverlening, neg
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering