Actief · volgens de KBO, 2 november 2026
MAC-SAT logo

MAC-SAT

BE0674462279

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 2 vestigingen

MAC-SAT is een hersteldienst in Sint-Jans-Molenbeek. BV, gestart op 11 april 2017, 2 vestigingen.

Ninoofsesteenweg 233, 1080 Sint-Jans-Molenbeek dacm.be

Achter het bedrijf: Reda Aoulad Jilali.

Actief voor

9 jaar, 6 maanden

Financiën

Boekjaar 2025

MAC-SAT uit Sint-Jans-Molenbeek, ondernemingsnummer BE0674462279, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 10.241 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MAC-SAT een brutomarge van € 20.757 en een eigen vermogen van € 9.822. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 688 naar € 10.241. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 17 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 9.822

▲ € 10.241 t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Groeit

€ 10.241

▲ € 9.553 t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 19.393

▲ 167% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 9.821.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten schatting

≈ 1

Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.

Loonkost schatting

€ 9.722

▲ 6% t.o.v. 2024

Geen personeel op de loonlijst. Zo’n klein bedrag is meestal een sociale bijdrage of pensioenpremie van de bestuurder, geboekt onder personeelskosten.

Schulden eind 2025

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Aan leveranciers

€ 3.448

▼ 76% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 16.078

▲ € 13.780 t.o.v. 2024

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 9.145 € -4.940 € 10.876 € 20.757 ▲ 91%
Winst na belastingen € -3.388 € -1.291 € 688 € 10.241 ▲ € 9.553
Eigen vermogen € 183 € -1.108 € -419 € 9.822 ▲ € 10.241
Totale schulden € 26.972 € 19.442 € 30.715 € 19.526 ▼ 36%
Cash € 19.304 € 9.832 € 7.270 € 19.393 ▲ 167%
Opgepotte winst € 182 € -1.109 € -420 € 9.821 ▲ € 10.241
Balanstotaal € 27.155 € 18.335 € 30.296 € 29.347 ▼ 3%

Kerncijfers van MAC-SAT, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met MAC-SAT?

Wat er de jongste jaren bij MAC-SAT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 10.241 (▲ € 9.553 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Sint-Gillis (bij-Brussel). KBO
  • Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
  • Nieuwe vestiging in Sint-Jans-Molenbeek. KBO

Samengevat

Van € 3.388 verlies in 2022 naar € 10.241 winst in 2025.

Betaalde al € 1.108 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2025, met € 10.241 winst.

Bestuur

Reda Aoulad Jilali
MAC-SAT

Achter MAC-SAT zit Reda Aoulad Jilali.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Reda Aoulad Jilali

Bestuurder

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Ninoofsesteenweg 233

1080 Sint-Jans-Molenbeek

2.359.324.268

Louis Coenenstraat 32

1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)

Actief sinds 15 mei 2024

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Website

Technologie

Contact Form 7Cookie ConsentGoogle AnalyticsPHPWordPressYoast SEOjQuery

Hosting & E-mail

E-mail provider

OVH Mail

Hosting

OVH, FR

DNS

OVH DNS

Website info

HTTPS Ja
Talen FR

Kenmerken

Webshop Vacatures Contactpagina

Beveiliging

✓ HTTPS
✓ SPF
✓ DMARC

Netwerk

✓ IPv6

Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten

Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.

Oprichting

Bron: Akte ↗
  • BOUÂSSAB Abdelilah(oprichter) 50%
  • MARHOUM Nour-Edine(oprichter) 50%

Gegevens

Ondernemingsnummer
0674.462.279
Btw-nummer
BE 0674.462.279
Maatschappelijke zetel
Ninoofsesteenweg 233, 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Namen & benamingen
MAC-SAT
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
11 april 2017
Peppol
Actief · Actief sinds 3 dec 2025
Contact
dacm.be
Activiteiten · NACE

Reparatie en onderhoud van computers en communicatieapparatuur

Overige financiële dienstverlening, neg

Reparatie van computers en randapparatuur

Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen

Detailhandel in ICT-apparatuur

Detailhandel in computers, randapparatuur en software in gespecialiseerde winkels

Detailhandel in telecommunicatieapparatuur in gespecialiseerde winkels

Veelgestelde vragen

Wat doet MAC-SAT?
MAC-SAT is een hersteldienst in Sint-Jans-Molenbeek. BV, gestart op 11 april 2017, 2 vestigingen.
Wat is het adres van MAC-SAT?
De maatschappelijke zetel van MAC-SAT is gevestigd te Ninoofsesteenweg 233, 1080 Sint-Jans-Molenbeek.
Is MAC-SAT nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is MAC-SAT actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 11 april 2017.
Is MAC-SAT geregistreerd op Peppol?
Ja, MAC-SAT is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0674462279.
Wat is het ondernemingsnummer van MAC-SAT?
Het ondernemingsnummer van MAC-SAT is BE0674462279.
Wanneer is MAC-SAT opgericht?
MAC-SAT is opgericht op 11 april 2017.