Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Druk adres KBO
39 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.
Financiën
Boekjaar 2025
RINIC uit Mechelen, ondernemingsnummer BE0673813171, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -3.269 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde RINIC een brutomarge van € 79.312 en een eigen vermogen van € 135.814. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 5.071 naar € -3.269. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 135.814
▼ 2% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -3.269
▼ in 2024 nog € 5.071 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 125.306
▼ 1% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 123.414.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 86.824
▲ 3% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.865
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 27.887
▼ 11% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 92.900 | € 81.296 | € 91.371 | € 79.312 | ▼ 13% |
| Winst na belastingen | € 23.650 | € 4.520 | € 5.071 | € -3.269 | ▼ € 8.339 |
| Eigen vermogen | € 134.563 | € 139.083 | € 139.083 | € 135.814 | ▼ 2% |
| Totale schulden | € 27.365 | € 23.530 | € 36.569 | € 30.752 | ▼ 16% |
| Cash | € 119.447 | € 115.969 | € 126.191 | € 125.306 | ▼ 1% |
| Opgepotte winst | € 122.163 | € 126.683 | € 126.683 | € 123.414 | ▼ 3% |
| Balanstotaal | € 161.928 | € 162.613 | € 175.652 | € 166.565 | ▼ 5% |
Kerncijfers van RINIC, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met RINIC?
Wat er de jongste jaren bij RINIC gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 3.269 (▼ € 8.339 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Mechelen. KBO
- Henk Ringelberg werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 23.650 winst in 2022 naar € 3.269 verlies in 2025.
Betaalde al € 14.883 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 23.650 winst.
Bestuur
Achter RINIC zit Henk Ringelberg.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Henk Ringelberg
Bestuurder
sinds 2017
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Kardinaal Mercierplein 2
2800 Mechelen
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 39 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →FRUTAROM BELGIUM
€ 2,2 miljoen omzet · 2025
Motorola Solutions Belgium
€ 931.294 brutomarge · 2025
ESKENS BENELUX
€ 276.312 brutomarge · 2025
HERA
€ 477.015 brutomarge · 2025
ICON Clinical Research Belgium
€ 42,5 miljoen omzet · 2024
+34 andere
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0673.813.171
- Btw-nummer
- BE 0673.813.171
- Maatschappelijke zetel
- Kardinaal Mercierplein 2, 2800 Mechelen
- Namen & benamingen
- RINIC
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 3 april 2017
- Peppol
- Actief · Actief sinds 5 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Ontwerpen van computerprogramma’s
Uitgeven van overige software
Ontwerpen en programmeren van computerprogramma's
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computerconsultancy-activiteiten