Financiën
Boekjaar 2025
PuurLog uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0673644511, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 9.405 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde PuurLog een brutomarge van € 18.617 en een eigen vermogen van € 127.955. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 38.943 naar € 9.405. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 14 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 127.955
▲ 8% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 9.405
▼ 76% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 45.987
▼ 56% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 109.355.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 342
▼ 40% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 13.626
Dit jaar wordt € 2.828 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 9.151
▲ € 8.443 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 7.520
▼ 41% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 25.357 | € 46.051 | € 56.140 | € 18.617 | ▼ 67% |
| Winst na belastingen | € 15.480 | € 30.969 | € 38.943 | € 9.405 | ▼ 76% |
| Eigen vermogen | € 85.696 | € 94.901 | € 118.550 | € 127.955 | ▲ 8% |
| Totale schulden | € 19.945 | € 32.999 | € 28.810 | € 30.297 | ▲ 5% |
| Cash | € 73.757 | € 83.669 | € 104.065 | € 45.987 | ▼ 56% |
| Opgepotte winst | € 67.096 | € 76.301 | € 99.950 | € 109.355 | ▲ 9% |
| Dividend | € 5.882 | € 21.765 | € 15.294 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 0 | € 13.626 | |
| Balanstotaal | € 105.641 | € 127.900 | € 147.360 | € 158.252 | ▲ 7% |
Kerncijfers van PuurLog, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met PuurLog?
Wat er de jongste jaren bij PuurLog gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 9.405 (▼ 76% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Jurgen De Henau werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 15.480 winst in 2022 naar € 9.405 winst in 2025.
Betaalde al € 36.066 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 38.943 winst.
Keerde in totaal € 42.941 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter PuurLog zit Jurgen De Henau. Jurgen De Henau zit ook achter Mdrinks.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2020
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Dendermondsesteenweg 121
2870 Puurs-Sint-Amands
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0673.644.511
- Btw-nummer
- BE 0673.644.511
- Maatschappelijke zetel
- Dendermondsesteenweg 121, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- PuurLog
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 29 maart 2017
- Peppol
- Actief · Actief sinds 24 dec 2024
- Contact
- [email protected]
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van holdings
Holdings
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering